Ženská vypočítavosť

Príspevok v téme: Ženská vypočítavosť
Hnus

Kamoš čaka decko s babou a teraz sa musi ženiť. Ta baba otehotnela čisto premyslene a plánovane. Nalepila sa naňho odkedy sa mu začalo dariť v podnikaní , kúpil byt a pekné faro. Predtým naňho srala. Je to typicky solarkovo_fitnesovy nastailovany typ zlatokopky . Kamoš si chcel len užiť a teraz je v srackach. Mrcha vypočítava. Prečo ste také? Vidím že ho to serie.

Sejla

No fakt by som chcela počuť odpoveď tých chlapov na to, čo tu napísala kablica... Však to isté môže povedať tá žena, že on ju nabúchal a zničil jej tak život, čo vy viete, možno ona chcela mať kariéru pravničky, alebo chcela podnikať alebo chcela ísť do politiky, ale on ju nabúchal a teraz musí byť matka a manželka, chúďa žena :-/

Dadula56

Ano, to je vseobecna znama vlastnost vypocitavych zien, ze v pripade uzretia draheho auta a velkeho baraku zacnu produkovat spermie s presne tou istou genetickou informaciou aku ma majitel spominaneho majetku a samostatne sa oplodnia. Je to v keli, chudak kamos, to nedokaze pred sudom, ze on je este panic a ona sa oplodnila sama.

melindaaa

preco by sa mal zenit???? ved nemusi ked nechce..to ze si chcel len uzit a je v srackach vsak su v tom obaja..ona klamala a on jej veril teraz ju nabuchal -mal si davat pozor...nech jej teda zaplati potrat ak ma na to povahu....ale na polovicku presne....take su niektore dnesne typy zien...myslia si ze ked rozkrocia nohy bohatemu chlapovi ze su nieco viac..a pritom su len odradne ovce...doriti mna si nikto nikdy neziskal peniazmi a to mi vraveli chlapi uz kadejake veci..ja o takych chlapov nestojim a keby som s chcela uzit tak si uzijem bez ujmy....fuj hnusna skazena doba... za peniaze si stastie nekupis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xxy

tak on tu prisiel s tym, ze jeho kamos je chudatko, ktoremu sa zavesila na krk zlatokopka a urobila mu decko a on nevie ako k tomu doslo. to, ze si s nou dotycny zavystrajal, aby si ulavil a zdvihol sebavedomie, sa nerata. veru.. tie baby su take hnusne mrchy..

LILIII

sranda ako sa nam tu zopar jedincov rozohnilo :D
tak zase kazdy mame urcitu strategiu prezitia ,tak co sa pozastavovat nad nejakou babou ,ktora sa chcela len zabezpecit ..... ked to inak nevie ,tak pouzila to co ma k dispozicii

kablica

Hnus, vystrajas, ako keby tvoj kamos nemal za usami. Vsak to ON DOBROVOLNE VYTIAHOL VTAKA A ZASUNUL,ci nie? Znasilneny nebol, tak nechapem, preco je prekvapeny, ze baba je tehotna? Ci uz je zlatokopka, alebo obycajna baba, ktora chodi do fitka, oba typy vlastnia maternice a funkcne vajecniky, tak ked vytahoval z gati vercajch bez gumy, musel ratat aj s moznostou potomka :-D
Toto u muzov nechapem-maju vaginalny sex a cuduju sa, ze baba otehotnie :-D
O, ake divne a zvlastne!!

0vecka

mile damy... chlapi niesu sprosty.. a aj jemu to bolo jasne ze jej ide len o prachy... ide o ot ze niektorym chlapom sa to tak paci, paci sa im ten pocit ze si taku pipku moze dovolit... a zenska je sikovna ze sa jej podarilo otehotniet na mieste toho typka by som si nehcal to decko testnut ci je naozaj jeho...