Ženská vypočítavosť

Príspevok v téme: Ženská vypočítavosť
Hnus

Kamoš čaka decko s babou a teraz sa musi ženiť. Ta baba otehotnela čisto premyslene a plánovane. Nalepila sa naňho odkedy sa mu začalo dariť v podnikaní , kúpil byt a pekné faro. Predtým naňho srala. Je to typicky solarkovo_fitnesovy nastailovany typ zlatokopky . Kamoš si chcel len užiť a teraz je v srackach. Mrcha vypočítava. Prečo ste také? Vidím že ho to serie.

Vojtoo

pilulka

a ako to, ze som ziadnu zlatokopku v mojom zivote nestretol? ci stretol ale o tom este neviem? :D
a u mna aj tak nema co kopat.. ;-)
totiz ja nemam zlato :D
a zlatokopka do fitka?
keby bola zlatokopka, tak chodi niekam do exotiky sa opalovat a nebude blbnut s lacnym solarkom :D
alebo si mozno kupila z tesca nejake horske slnko, ja neviem, znizuje naklady, sikovna baba no :)

mozno je to realna tema, ale potom sa len smejem, ze tu niekto nevie sexovat :) (tj. tie moje klasicke teorie :D ano ano..) ale ak nieco robim, tak nesiem zodpovednost, nie ? mohla otehotniet skutocne NEUMYSELNE, a teraz ju niekto oznaci za zlatokopku? za to ze je opalena a stara sa o svoje telo vo fitness?

ten chalan je skor divny - stupla mu slava do hlavy, ktovie kde je pravda, ani ma to velmi nezaujima, lebo naco.. avsak toto patrik zivotu.. Hnus sa prisiel len vyplakat za kamarata.. zaujimave, nasiel forum o zdravi, a len tak vedel kam presne dat takyto prispevok ? hmm, zaujimave..

keby tak, mal mu ju vyhovorit skor, a komu niet rady, tomu niet pomoci.. ale ak by to bol skutocny kamarat, tak by mu to vyhovaral az by ho ten dotycny bud odkopol, alebo nechal si to vyhovorit.. alebo ak stredan cesta, tak nechapem naco sa pyta taku otazku, preco ste take? :D

nie som zena, nemozem odpovedat, ale povedal by som nieco v style, "svet patri sikovnym"

pilulka

Hnus ja som to tu uz v nejakej teme pisala, mozte si zato sami ked naletite takymto babam. Chcel si uzit, to znamena, ze ho take typy pritahuju, a strieda ich a jedna to vyuzila, chce ho mat v hrsti, tak otehotnela akoze nechcene. Kto sa s ohnom zahrava, musi ratat s tym, ze sa moze popalit.
Vojtoo nic v zlom, ale na takych naivne zmyslajucich muzov ako ty prave tie zlatokopky zarabaju, moze to byt pravda, nie vymysel.
Myslim, ze hnus ten problem nema, ale stve ho, ze kamarat sa nechal obalamutit. Mala som taku kolegynu, isla tiez po jednom prachacovi a aby ho mala isteho, tak vysadila antiku bez jeho vedomia a na otazku ako otehotnela s antikou, tak ze stava sa, nic nieje na 100%.

LILIII

nuz ,ked to niekto nema v hlave v poriadku a chce si len uzivat ...... asi sa celkom k sebe hodia nemyslis ? on si chcel uzit vtedy a ona si bude uzivat teraz (jeho peniaze)
muzi casto nedokazu rozpoznat dobre dievca a stetku ktora sa len rada zabavka ,vacsinou na to pridu az vtedy ,ked sa prebudie vedla baby ,ktora si nepamata ani len jeho meno .....co uz, tvoj kamos je hlupacik (sorry)

odpovedam

Ale coby sa musel zenit. Ked sa nechce, nech sa nezeni. Ked si chcel len uzit, tak teraz si bude uzivat ocividne castejsie :-)))