Ženská vypočítavosť

Príspevok v téme: Ženská vypočítavosť
Hnus

Kamoš čaka decko s babou a teraz sa musi ženiť. Ta baba otehotnela čisto premyslene a plánovane. Nalepila sa naňho odkedy sa mu začalo dariť v podnikaní , kúpil byt a pekné faro. Predtým naňho srala. Je to typicky solarkovo_fitnesovy nastailovany typ zlatokopky . Kamoš si chcel len užiť a teraz je v srackach. Mrcha vypočítava. Prečo ste také? Vidím že ho to serie.

Maoam

a preco by sa mal zenit? vsak do toho cloveka nikto nemoze donutit...

moze na to dieta, uz ked si ho ta 'vypocitava mrcha' chce nechat, predsa platit alimenty a ked ma byt a je zabezpeceny, bude mat z coho platit

a svadba byt nemusi

drobo

Nechapem, preco by sa musel zenit?
Vsak nech jej iba plati na decko, ked sa mu dari a ma prachy, tak nech jej cvaka - nech to berie tak, ze plati za ten sex.
Inak vyzera to, ze chalan zblbol z prachov, ked si narazil zlatokopku bez toho, aby zdravo rozmyslal, ci na nu ma (myslim fyzicky, ci dusevne), a ci je vhodna na to, aby s nou stravil zbytok zivota - takze tak mu treba...

Maoam

nemozem ti odpovedat, lebo nie som ten typ zeny, tvoj kamos v tom nie je nevinne, zavaril si sam...ked na take baby zjavne leti, na vsetko su dvaja

ale jestvuju aj normalne,slusne, inteligentne a zlate zeny, lenze tvoj kamos zjavne leti na ten druhy typ

Vojtoo

nechal sa nachytat?
nechal :D
tak kde je problem?
bud je EMO, alebo neviem, chcel si uzit? chcel :D nech si teraz UZIVA :D
ci "kamos" si "ty" ;-)
hehehahahuhuhubuhahahaha
pamataj, ze kamarati na internete neexistuju, ak niekto spomenie ze "kamos blabla" tak to pise pre seba v jeho mene..
myslis ze sme tu padli z jablone? ci z figy ?