Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pri sexe nič necítim

Príspevok v téme: Pri sexe nič necítim
Denisa111

Dobrý deň, mám 21 rokov a pred mesiacom sme sa s priateľom prvýkrát milovali. Bol mojím prvým sexuálnym partnerom, priateľ už skúsenosti mal. Sme spolu už 6 mesiacov. Na prvýkrát som od toho žiadne veľké zázraky nečakala, ani ma to až tak veľmi nebolelo, len to sem tam trochu pálilo, ale to bolo všetko. Ani som vôbec nič necítila, len som to nejako neriešila a myslela som si, že sa to časom zlepší. Milovali sme sa spolu doteraz asi 10-krát, zakaždým ma to v určitých momentoch pálilo a štípalo, ale nie vo vnútri, ale skôr na povrchu. Myslela som si, že ak ma to prestane aj páliť, tak konečne niečo začnem aj cítiť. Ale nestalo sa tak. Stále skoro nič necítim, iba veľmi ojedinele a iba trochu, nech je to v akejkoľvek polohe. Chuť na sex mám, som aj vzrušená a dosť vlhká, ale ako náhle príde k samotnému styku, tak necítim skoro vôbec nič. Iba pri polohe zozadu, keď ležím na bruchu cítim trochu viac, ale je to divný pocit, cítim ako keby nutkanie na WC. Tak neviem, či je práve toto pocit, ktorý by žena mala cítiť. Možno to bude dosť divné, ale sama sa neuspokojujem, vôbec ma to neláka. Chcela by som sa teda spýtať, či by ste mi vedeli nejako poradiť, ako by sa dal tento problém vyriešiť, či sa máme viac zamerať na predohru alebo čo by ste odporučili. Nejde mi zatiaľ o to, dosiahnuť orgazmus, len by som bola veľmi rada, keby som mohla prežiť príjemné chvíle s priateľom, aby som si to aj ja mohla užiť. Ďakujem za odpoveď.

ICCMBDKH

Zdravím!
Mám rovnaký problém ako Denisa, keď mám s priateľom sex, vôbec ma to neuspokojuje, ked sme v polohe, pri ktorej som ja hore a priateľ dole, pociťujem nutkanie vymočiť sa, a tak sa s ním rýchlo vymením, aby som predišla tej nepríjemnej nehode. Nemyslím, že je chyba v partnerovi, keďže mal predomnou veľa sexuálnych partneriek, ktoré uspokojil... Keď počujem kamarátky, ako si vychvaľujú víkendový sex, až ma to desí. Bojím sa, ze ja podobnú satisfakciu nikdy nedosiahnem. Čo mám robiť, prosím vás???
Ďakujem za odpoveď!

soffiaD

to palenie som mala aj ja to je z maleho uvolnenia a este si uzka, SI ešte neopouživana vvieš :D... a to vzrusenie a orgáč no to vie len správny chlap KTORý ti padne a bude to perfektne.. ta spravit do nebies hah

akinom007

Pokial ta palilo a stipalo v prvom rade by som sa zamerala na navstevu gynekologa...
mozes mat nejaky zapal, bakteriu..
pokial by si aj rovno teda pri sexe nic necitila rozhodne by tam nemlalo byt to stipanie a palenie...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pri sexe nič necítim - Fórum - ZDRAVIE.sk