Ako sa zbaviť pieh?

LaloTutan

ja sa nikomu nečudujem keď sa chce zbaviť pieh, sám ich mám od malička a mám z nich komplexy a to mam 30 rokov. Keby sa dali nejako natrvalo odstraniť, tak v momente idem na to. Najradšej mam ak mi nejaka baba povie, šak pehy sú pekne. Ano pokiaľ ich nemaš ty na ksichte.

ôôôôô

S pehami nič nenarobíš. Si baba, tak použi mejkap, nie? Pod kilo majkapu sa pol metra štvorcového pieh vďačne schová. V tomto ste v porovnaní s nami chlapmi vo výhode.

Aďuša

Neriešte pehy sama ich mám i keď málo a bledé ale mám...
Sú pekné a vraj sa to chalanom páči... To je tak ten čo má kučeravé vlasy chce rovné a ten čo má rovné chce kučeravé ...ten čo pehy nemá ich chce mať a ten čo ich má ich nechce mať....

Neznamo

Ahojte...chcem vám poradiť ako sa zbaviť pieh na 99%..
Ja osobne nemala som vela pehov ale aj tak mi vadili lebo som k tomu mala ešte aj akne a citila som sa kôli nim veľmi škaredá keď sa na mňa pozrel nejaký pekný chalan...tak som sa rozhodla s tým niečo spraviť! Pozerala som si veľa stránok a všade bola písaná škorica a med alebo citrón no ak máte citlivú pleť ako ja nepouživajte citron...už len s princípu...
Poďle už na postup ... Ja som skúsila petržlenovú vňať .... Veľa z vás tu píše že to nepomáha ale mne to veľmi pomohlo .... Totiž moja babka ma na záhraze samú zeleninku tak som si išla otrhnúť mladú vňaťku a hneď som si ju umyla, dala do šálky a zaliala vriacou vodou...počkala som kým to vychladlo a dala som si to na tvár servítkou... Dala som si to asi 6-krát za deň lebo som mala motiváciu sa ich zbaviť....a hneď prvý deň mi začali blednuť ale fakt brutálne ...ja viem je to neuveritelné ale je to tak .... Preto ani neodporúčam hnusnú striekanú petržlenovú vňať z obchodu .... Každý mamé iný typ pleti preto nie každému zaberá to isté, preto si musíte nájsť čo bude vyhovovať vám....ale teraz som si uvedomila že mi tie pehy celkom chýbajú...

Neznamo

Ahojte...chcem vám poradiť ako sa zbaviť pieh na 99%..
Ja osobne nemala som vela pehov ale aj tak mi vadili lebo som k tomu mala ešte aj akne a citila som sa kôli nim veľmi škaredá keď sa na mňa pozrel nejaký pekný chalan...tak som sa rozhodla s tým niečo spraviť! Pozerala som si veľa stránok a všade bola písaná škorica a med alebo citrón no ak máte citlivú pleť ako ja nepouživajte citron...už len s princípu...
Poďle už na postup ... Ja som skúsila petržlenovú vňať .... Veľa z vás tu píše že to nepomáha ale mne to veľmi pomohlo .... Totiž moja babka ma na záhraze samú zeleninku tak som si išla otrhnúť mladú vňaťku a hneď som si ju umyla, dala do šálky a zaliala vriacou vodou...počkala som kým to vychladlo a dala som si to na tvár servítkou... Dala som si to asi 6-krát za deň lebo som mala motiváciu sa ich zbaviť....a hneď prvý deň mi začali blednuť ale fakt brutálne ...ja viem je to neuveritelné ale je to tak .... Preto ani neodporúčam hnusnú striekanú petržlenovú vňať z obchodu .... Každý mamé iný typ pleti preto nie každému zaberá to isté, preto si musíte nájsť čo bude vyhovovať vám....ale teraz som si uvedomila že mi tie pehy celkom chýbajú...

Lalala :33

Niekomu sa pehy páčia niekomu nie.. :) Je to vec tej osoby či si ich neha alebo odstráni tak ju nedisujte :) Daj si na tvár MED A ŠKORICU :) Neodstráni ich uplne ale vybieli ich :) Čiže ich nebude vidno :) Veľa šťastia

slavina

Mama mi vždy vravievala : Žena bez pieh,je ako nebo bez hviezd!!
Ako dieťa ma to tiež trápilo, do 16 rokov som hľadala spôsoby,ako sa ich zbaviť,staré babské recepty,kadečo...ale samozrejme nič nezabralo,zbaviť sa ich nedá.A prestala som ich riešiť,keď mi môj chlapec povedal,že som s tými pehami veľmi sexi.Najprv sa mi to zdalo divné,no keď som potom počula viac takých názorov,tak som to prestávala riešiť.A neskôr som čítala hromadu článkov ako si slavné herečky a modelky zámerne maľujú pehy len preto,aby boli zaujímavejšie!
Dnes mám po tridsiatke,pehy neriešim,mám skvelého manžela a deti aj napriek pehám.Takže prestaň riešiť pehy a urob si z nich výhodu!