FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Ako sa zbaviť pieh?

Pridať do obľúbenýchOdpovedaťObnoviťHľadať "Ako sa zbaviť pieh?" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Krása
    Moma018.05.13 18:48??.??.20.89

Dobrý deň, chcela by som vedieť čo mám urobiť preto aby som sa zbavila pieh. Skúšala som už veľa vecí ale nič mi proti tomu nepomáha. Je nejaké riešenie ?

• slavina31.10.14 16:29??.??.103.80

Mama mi vždy vravievala : Žena bez pieh,je ako nebo bez hviezd!!

Ako dieťa ma to tiež trápilo, do 16 rokov som hľadala spôsoby,ako sa ich zbaviť,staré babské recepty,kadečo...ale samozrejme nič nezabralo,zbaviť sa ich nedá.A prestala som ich riešiť,keď mi môj chlapec povedal,že som s tými pehami veľmi sexi.Najprv sa mi to zdalo divné,no keď som potom počula viac takých názorov,tak som to prestávala riešiť.A neskôr som čítala hromadu článkov ako si slavné herečky a modelky zámerne maľujú pehy len preto,aby boli zaujímavejšie!

Dnes mám po tridsiatke,pehy neriešim,mám skvelého manžela a deti aj napriek pehám.Takže prestaň riešiť pehy a urob si z nich výhodu!

• kabel04.11.13 18:31??.??.109.131

muz s nickom "romci"? divnô, nie?

• romči04.11.13 18:30??.??.254.120

Stale tu hovorite že u žien su pexy sexi ale čo u mužoch so muž a mám pehy sluší mi to?

• maddie21.05.13 13:08??.??.190.60

Prečo sa chceš zbaviť pieh? Veď sú krásne :) Vieš koľko dievčat by ich chcelo...ale to je tak, to čo máme,nechceme a naopak...

• vebe19.05.13 15:26??.??.79.66

Nic v zlom, ale s pehami sa skutocne neda nic robit. Ak si kupujes nejake zazracne kremiky ci co, tak vyhodene peniaze. Radsej si daj pozor, aby to nebolo nejake svinstvo, co s pehami neurobi nic a poskodi ti pokozku. Zameraj sa na nieco co povazujes za svoju prednost a to ta odputa od tych pieh, ktore mas a vzdy ich mat budes. Pehy sa zvyknu na zenach vnimat ako nieco vysoko specificke a nieco co ich robi ine a zaujimave, tak sa toho drz

• MARISAPEPE19.05.13 14:57??.??.40.169

žial s tým nič neurobiš, iba ak prekriješ že sa budeš natierat zmiešaj si samoopalovací krém a s telovým mliekom plet ti ztmavne,sestre som to poradila lebo je biely typ a pekne sa jej ot zakrylo.

• Semii19.05.13 09:28??.??.14.197

Jemné pehy sú fajn, ale take moc vyrazne a silné asi nie, ale to zas ma málokto.

• Ja12319.05.13 09:14??.??.202.177

Veci (co sa tyka cisto vyzoru tvare), ktore sa MNE pacia na zenach (a myslim ze aj inym muzom) su: dlhe vlasy (najlepsie tmave) a ked ma zena aj ofinu je taka zlata, jemne crty tvare, ze nema namosureny vyraz tvare, bledsia plet. - A pehy su vtedy zanedbatelna somarina.

• manzel3418.05.13 23:46??.??.51.104

Tak toto moja manzelka strasne riesila I ked som jej hovoril, ze je to velmi svedci a je sexi. TerZ ked ma 40, tak vyzera o 10 rokov mladsie ako jej rovesnicky, jednak nechodili sme sa opalovat, lebo pehy su na to citlive a jednak ta pokozka je taka vlacnejsia a nevytvaraju sa na nej vrasky. Manzelka skusala laser a bielidla az z egypta. Vobec nic nepomaha, rezp. Sa to vratilo naspat. Zmier sa s tym, uvidis, ze to neskor velmi ocenis.

• LILIII18.05.13 18:58??.??.254.51

nic neskusaj ,pehy su sexi a vela muzom sa pacia ..... ved uvidis ako zareaguju na tvoj prispevok muzi

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov.

Článok dňa

Inzercia

15% zľava na kontaktné šošovky.

15% zľava na kontaktné šošovky.

Kontaktné šošovky s 15% zľavou od wallet.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

DERMOXEN s rastlinnými výťažkami je určený pre mužov aj ženy v každom veku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch