Ako sa zbaviť pieh?

maddie

Prečo sa chceš zbaviť pieh? Veď sú krásne :) Vieš koľko dievčat by ich chcelo...ale to je tak, to čo máme,nechceme a naopak...

vebe

Nic v zlom, ale s pehami sa skutocne neda nic robit. Ak si kupujes nejake zazracne kremiky ci co, tak vyhodene peniaze. Radsej si daj pozor, aby to nebolo nejake svinstvo, co s pehami neurobi nic a poskodi ti pokozku. Zameraj sa na nieco co povazujes za svoju prednost a to ta odputa od tych pieh, ktore mas a vzdy ich mat budes. Pehy sa zvyknu na zenach vnimat ako nieco vysoko specificke a nieco co ich robi ine a zaujimave, tak sa toho drz

MARISAPEPE

žial s tým nič neurobiš, iba ak prekriješ že sa budeš natierat zmiešaj si samoopalovací krém a s telovým mliekom plet ti ztmavne,sestre som to poradila lebo je biely typ a pekne sa jej ot zakrylo.

Ja123

Veci (co sa tyka cisto vyzoru tvare), ktore sa MNE pacia na zenach (a myslim ze aj inym muzom) su: dlhe vlasy (najlepsie tmave) a ked ma zena aj ofinu je taka zlata, jemne crty tvare, ze nema namosureny vyraz tvare, bledsia plet. - A pehy su vtedy zanedbatelna somarina.

manzel34

Tak toto moja manzelka strasne riesila I ked som jej hovoril, ze je to velmi svedci a je sexi. TerZ ked ma 40, tak vyzera o 10 rokov mladsie ako jej rovesnicky, jednak nechodili sme sa opalovat, lebo pehy su na to citlive a jednak ta pokozka je taka vlacnejsia a nevytvaraju sa na nej vrasky. Manzelka skusala laser a bielidla az z egypta. Vobec nic nepomaha, rezp. Sa to vratilo naspat. Zmier sa s tym, uvidis, ze to neskor velmi ocenis.