Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sex po polroku

Príspevok v téme: Sex po polroku
nikola20

Niesom už panna. ale je v dnešnej dobe ešte reálne mať ideal a očakavat od muža ze si počká na sex polrok, lebo ja mam taku zásadu nesexovať skor... ale príde mi to že ako keby to žiadny už nedokázal vydržat a myslím si ze dneska sa ludia spolu velmi skoro vyspia a nemá to nijaku uroven... myslím si ze ked je zalubený mal by to vydrzat. nie som ziadna frigida ani nic aj ja mam tužby a momenty kedy by som to prelomila ale proste sa mi páči vízia toho že odolávať tomu a potom si to pekne vychutnať aby to nebolo take ľahké a rýchle ako všetko dneska.. mať len nejaky petting maznanie sa ale sex nie... chápete... ako ste vy na tom ?

tripo

Nikola a este citam, ze uz nie si panna. Ja som spal iba s mojou manzelkou a ona so mnou, takze som podla tvojho zmyslania ovela cistejsi ako ty. Mam ta za to odsudzovat, ze si to nedala jedinemu muzovi?

tripo

Nikola, mozem sa ta tak realne opytat, co sa stane, ked by si mala sex napr. aj po tyzdni? Ubudne z teba? Ochories? Psychicky sa zrutis? Co take strasne sa ti stane, ze to takto silne odsudzujes? A keby to aj bolo z chvilkoveho popudu, pricom by si v tej chvili nieco k tomu chalanovi citila, co si myslis, ze ta budu povazovat za slapku? Podla mna to moc prehanas, ale zase ked mas taky nazor, tak sa ho drz a najdi si podla toho partnera, lebo ta to charakterizuje, tak nech ten chlap vie do coho ide. Respektujem tvoj postoj a ty by si mala respektovat postoje inych. Nikoho neokradnu, neublizia mu ani nezavrazdia, takze nic zle nespravia...

lea128

Nikola, my sme ti len napisali svoj nazor, ved nato si tu pisala, nie? Co si cakala, ze ti vsetci napiseme, ze ked ta tvoj priatel miluje bude cakat aj rok? Vobec sa toho tu nemusis drzat a sprav co sama uznas za vhodne. Ja len jedno neznasam ked sa ludia riadia nejakych smernic a presne si vypocitaju co kedy o kolko mesiacov je vhodne a spravne spravit:) A ked podla toho usudzujes, ze je to chora doba...asi si toho v zivote este velmi vela nezazila :)

nikola20

STRAšNE upadnuté názory, pre mna je sex skor ako po 3 mesiacovh uplne nepristupný... aj to mam ešte taky pocit že to je skoro... No nič mam svoj názor aj tak, ked niekto lubi musi predsa vydrzat..co potom ked sa tak rýchlo spolu vyspia nemaju už nic ani sa tak dobre ešte nemožu poznat ked su spolu len mesiac dva,... choré, smutná doba.

ja shaman

Je to pekna romanticka predstava cakat pol roka ale nieje to zdrave. A nic to nezarucuje ci to upevni lasku. Laska moze stroskotat hoci kedy a hoci na com. Je vela pripadov ked cakali a potom zistili, ze sex absolutne nevyhovujuci a bol koniec. Sexualna zdrzanlivost je sama o sebe nezdrava. Okrem toho ma muz strasne bolesti pod bruchom uplne pichlave, kto nezazil nevie. Takto sa potom moze stat uchylakom nad fotografiami. Je pekne ked sa nejde do toho tak cca 30 dni najviac. Ale potom to musi byt spontanne, najlepsie niaky romanticky vecer pri sviecke. Jedna rada: cim viac sexu, tym krajsi zivot, krajsia vasen, chtic a vela orgazmov. Sexu sa neda prejest ale ak je ho malo, chabne schopnost dosiahnut orgazmus a aj ked tak je slaby alebo nieje zvyknuty na vaginalny, preto maju niektore zeny skor klitoralny. Sex je vseliek, uzivajte si ho. Pekny vecer.

mangel23

Vsetko to co tu pisete je blbost. Moja manzelka bola panna, spali sme spolu po 2 mesiacoch chodenia a sme spolu uz vyse 25 rokov. To co tu "testujete" je schopnost ovladat sa, nie schopnost niekoho naozaj milovat. Praveze horsie je, ak sa ten chalan dokaze pretvarovat, to je podla mna nebezpecnejsie do buducna vo vztahu. Ziadny zdravy chalan nevydrzi dlho bez sexu, je to pre neho iba trapenie, nie dokaz lasky, ako si myslia zeny.

lea128

Nika, ale to je trosku rozdiel v takom veku, ze 15 rokov, ked si bola totalne decko, viem si predstavit, ze ste neskakali hned do postele. Takze to sa neda porovnavat uz ked je clovek dospely...a nemyslim si, ze laska sa mera podla toho kto vydrzi kolko bez sexu...

drobo

Adam - nebolo to zase az take tazke, lebo som 2-3x denne masturboval - vsak to je hrozne, mas babu, kazdy den mas rande a iba sa bozkavate a hladkate - to ta ako chlapa ide ebnut ake obrovske napatie to v tebe robi, to radsej nemat babu - velka skoda, ze sa baby nedokazu vzit do toho, ako to chlapa tlaci, myslim, ze by to cele brali uplne inak.
Nika - ja som zacal so sexom tesne pred 19, skor som sa bal, lebo som sa necitil dostatocne silny, ak by sa nieco stalo, niest tie nasledky :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sex po polroku - Fórum - ZDRAVIE.sk