Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Roaccutane a operácia uší

Príspevok v téme: Roaccutane a operácia uší
Harry111

Dobrý deň. Odmalička mi odstávajú uši, prestalo ma to baviť a rozhodol som sa s tým niečo urobiť. Cez leto plánujem podstúpiť otoplastiku... Lenže je tu jeden možný problém. Pár mesiacov užívam Roaccutane proti akné, ktorý má veľmi veľa nežiaducich účinkov, napr. sa pri ňom nesmú užívať antibiotiká... Viem že po operácii budem musieť pár dní užívať lieky proti bolesti. Taktiež sa môžu vyskytnúť problémy so zrážanlivosťou krvi a podobne, takže by pri operácii mohli nastať komplikácie, teda aspoň myslím... Tú operáciu určite chcem, takže som ochotný liek na pár týždňov vysadiť. Moja otázka znie, stačí keď liek prestanem užívať dajme tomu 5 dní pred operáciou a začnem ho brať znovu hneď ako prestanem brať lieky proti bolesti? Nemôže prerušenie liečby dajme tomu na 2 týždne spôsobiť napr. to že sa mi stav akné výrazne zhorší?

MimiSimi

Ked som si dala uska robit ja, poradili mi na urychlenie hojenia brat wobenzym. Ono, je to sranda, ale fakt, zmiernilo to opuch po operacii, rany sa mi pekne a rychlo zahojili a hlavne nezostala takmer ziadna jazva, co je perfektne. A ani sa mi to nezapalilo, skus sa pytat doktorov, ako s tvojim liekom, a podla mna by aj tebe wobenzym mohol pekne pomoc.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Roaccutane a operácia uší - Fórum - ZDRAVIE.sk