Nedôvercivost v kazdom muzovi

Príspevok v téme: Nedôvercivost v kazdom muzovi
september

Dobry den. Chcel by som pomôct svojej ´´kamoske´´ s jej nedôverou. Je velmi krasna(myslim tym jedna z tych uplne najkrajsich - najziadanejsich) slusna a uvedomela vo vztahoch. Asi prave tam tkvie jej problem. Chce mat normalny vztah zalozeny na dôvere, spolahlivosti, a so srdcom, no nedokaze verit osobe ktoru pozna, miluje, a aj je nou milovana. ma cca 20 rokov. Je velmi spolocenska, nema problem sa s kymkolvek hned spriatelit, ale ´´nedokaze mat pravy vztah´´. Ju samotnu to velmi trapi, boji sa, ze kazdy jej vztah pokazi, pretoze jej priatelov to casom prestava bavit. jej nedôvercivost je citit vsade,, mam namysli uplnu dôveru v milovanej osobe, ze ju nikdy nepodvedie, nenecha v stychu, ci ju naozaj miluje, ci nieje s nou len pre jej krasu, aby ju dostal do postele...Je velmi slusna, nechodieva spat len tak s niekym. nechodi po diskotekach opijat sa... Vie uz, aky vedia byt muzi hnusny, ponukali jej peniaze za sex... Vidi, ake su vsade zle vztahy, povrchne. Je v obraze, aka je vysoka rozvodovost, nevera. Aj pri jej spoluziakoch. Hovoril jej jeden, ako chodi s tou, a ako ju podviedol s druhou... Jednoducho vie, ako to uz zvykne chodit, a taky vztah jej pride uplne bezcenny. Neveri, ze je sanca, aby jej manzelstvo vydrzalo s jednim clovekom do konca zivota. Vôbec neveri, nedokaze verit v nic dobre, a zle pochopitelne nechce. Pri kazdom zacatom peknom dobrom vztahu mysli uz len na den, kedy sa to skonci. Vzdy hned mysli, vo vztahoch, na tie horise alternativy. A ju samu to velmi trapi, chce sa zmenit, snazila sa. Ale zatial to nedokazala, a straca nadej, ci to vôbec niekedy dokaze. Trapi ju to. Preto by som jej chcel poradit, a tak som s tym prisiel aj sem...

za kazdu akukolvek radu a nazor dakujem

september

perkelt, aha, tak si to myslel. Ja ze si mal namysli fyzicke ciny/skutky. Jasen, take len slovne boli, vsak som to aj pred tebou napisl, ked som sa s nou rozpraval, tak fakt sa zdalo, ze som jej s tym uz kusok pomohol... Sorry, nepochopil som ta.

Htom90, nie, v ziadnom pripade jej sem nebudem uvadzat identitu. To by dopadlo...

sususu, ale vsak ona nema len vonkajsi vyzor. Akurat co nechce ponuknut je uplna dôvera/sex...
Oni ju nechavaju, alebo obojstranne, ze ten vztah ona uz neposuva dalej. Nechce sa namotat...

Este raz vam dakujem za nazory. Nemyslim, zeby sa dalo k tomu este nieco povedat...

sususu

Jasne ze ju budu chciet kvoli vyzoru...vsetci si vyberame partnera aj na zaklade vzhladu. Ak ale nevie ponuknut nic, iba vonkajsiu krasu tak je prirodzene ze ju po case nechaju..."co z krasnej vazy ked je prazdna"... je vela krasnych zien to ale neznamena ze na nej nemozu najst aj nieco ine...idealne je ked sa sklbi vonkajsia krasa s vnutornou a vtedy ju nikto za inu nevymeni... ;-) asi nema dost sebavedomia...

perkelt

Zrazu už nemôžeš nič urobiť, lebo nie si jej frajer? A tie kecy ako jej chceš pomôcť bla bla boli potom čo?
Myslím, že o ňu vlastne ani nešlo. To len ty potrebuješ trochu pozornosti, rád o nej imaginuješ a zatiahol si do toho aj ostatných, lebo ti to robí dobre.

september

ta3, ano, ja si tiez myslim, ze tento scenar je ten najpravdepodobnejsi. Ma naozaj vyskoke moralne hodnoty a vsetko... A ten vysoky intelekt... je niekedy na skodu aj nam, co sa aj vztahov tyka.
Len ona zas ma naozaj velmi velmi rada svojich priatelov. A tak keby s nim nic nemala skusit, tak by ho tym asi stratila. Uz davnejsie sa spolu kvoli tomu problemu pohadali. Zdalo sa, ze ju on uz necha uplne, aj priatelsky. Ona z toho az plakala. Sice nechodili spolu, ale mala ho rada, a nechcela prist o svoje priatelstvo s nim. Chcela byt s nim, ale nechce sa namotat. A tie dve veci prave neidu moc k sebe. Kazdy jej kamarat sa casom nanu naviaze. A ako tak sa tazko travi cas s milovanou osobou, o ktorej viete, ze ona vas nikdy milovat nebude... Je to cele domotane. Len dufam, ze to skonci s velmi stastnym koncom, pre nu :)

ta3

suhlasim s Michaelom, je to dievca nielen pekne, ale aj spravne, s vysokymi moralnymi hodnotami, urcite nie bezny typ, dievcata ako ona maju zakonite ine predstavy o vztahu a aj vyssie naroky na priatela ako bezne dievcata, niekedy krasa a vysoky intelekt su u dievcata skor na skodu ako na osoh co sa vztahov tyka, ja si myslim, ze jej problem spociva v tom, ze este nestretla toho spravneho, takeho, pri ktorom hned vyciti, ze vztah s nim ju naplni a ze mu moze doverovat, verim, ze casom takeho stretne, nech radsej pocka, nech sa nedava "lacno" a myslim, ze ona prave toto aj robi, ak aj k sucasnemu priatelovi nema doveru, potom to nie je on a lepsie by spravila, keby sa s nim rozisla, predsa vztah, kde chyba dovera nemoze naplnat, je to o nicom

september

Vojtoo, "uz ju len plne ziskat od nej" myslel som to len tak, ze ta uz len proste musi zacat milovat, a nebat sa vztahu s tebou.
Podla to co pises, zda sa, ze prenu robis naozaj vela. Ale stale to nema vela spolocne s dokazovanim dôvery. Sla s tebou sama v noci v aute... podla mna ti dôveruje. Len sa este stale rozhoduje, ci s tebou zacne alebo nie. Mozno ona pod tym svojim ano mysli hned sex. A to mozno este nechce, lebo ten chce len s milovanym... teba asi este celkom nemiluje. Urcite ta ma rada. Ale este sa ta ´´boji´´. A tak este nechce ist s tebou do vztahu. Vsetko su to len domnienky, co sem piseme. 5 jazykov lasky- jasne, neexistuje predsa ziadny manual, ako niekoho najst. Take clanky... nam môzu akurat len napomôct. Nie najst nam zivotnu lasku. Ako podla mna viacmenej kazdy s kazdym môze zit. Uz len ide o to, zit s co najvhodnejsim clovekom. Ty zrejme nanu dost velmi tlacis. Moja kamaratka mi povedala, ze nema rada darceky. Potesia ju, ale nerada ich dostava. Podla mna pret, lebo sa tak citi byt kupovana. Nesnaz sa svoju priatelku kupovat, ci darcekami, sluzbami, alebo venovanym casom. Stale tieto veci sem pises. Ano urcite v kazdom pripade ona vie, ze ju chces. Aj to, ze jej dôverujes. Ona ti urcite veri tiez, podla toho, co si sem pisal. Co ja viem, daj jej aj ty svoje heslo na FB. Mozno prave to od teba chcela. Aby si aj ty cosi od nej tak chcel spravit na svojej stranke... Ja to tak vidim, ze ty stale len hladas na nete kluc od jej srdca, ale ten tu nieje. ´´Ten kluc ma ona v rukach, a ten ti musi ona sama dat.´´ Ale podla mna si na skvelej ceste. Uz musis len vytrvat. Ak si dobry clovek, tak vydrzis. Vsak aj ona, ako kazdy, niekoho v zivote chce/bude chciet(pokial nieje z nej velky biznismen, spevacka... oni su prevazne svojou pracou naplneny...) A ak aj tak po tom vsetkom neuspejes, tak naozaj sa zapozeral do nespravnej osoby. Radsej nech ta teraz ´´ odmieta´´ ako keby ta mala raz odmietnut v manzelstve...
Ale vsetko je to len môj nazor zalozeny na mojej domyslavosti/domnienkach...

september

perkelt, ziadne cini neboli, vsak predsa ani nemôzu by. Ja niesom ten jej priatel, s ktorym to teraz skusa...

daymay, uz zamilovana bola. Len ten koniec bol pre nu velmi tazky... A teraz aj to ju brzdi, boji sa namotat... Samozrejme urcite do toho spada aj to, ze mozno este podvedome caka na niekoho lepsieho...

Dakujem za vase nazory. Pomohli ste.

daymay

Myslím že riešis čo riesis úplne zbytočne. Ona sa raz zalubi, najskôr do niekoho kto sa k nej vôbec nehodí, a potom nebude riesit už nič, len to že ho straaasne miluje a chce byť s ním.

kofein

takze ludkovia ta zena ak je pekna ocakava tiez krasavca je nerozhodna nevie co chce tam netreba kukat na krasu jasne sympatie treba ale tam ide aby si ludia rozumeli nie sladke reci to je na nic ak chce nieco do zivota tak ma ist za tym tak ze si budu rozumiet stale ale o velmi veciach potom treba kukat povahu aka je a nie si mysliet ze to potiahnete je to blud takymto stylom stratite casu tam to musi zapadnut ak puzzle do seba inak to treba vidiet a nie dufat to nepomoze a zasa sa nehrunut do vztahu ale stretavat sa velmi dlho ci sa oplati vobec vztah takto nemusia byt ludia tolko ojebavani