Nedôvercivost v kazdom muzovi

Príspevok v téme: Nedôvercivost v kazdom muzovi
september

Dobry den. Chcel by som pomôct svojej ´´kamoske´´ s jej nedôverou. Je velmi krasna(myslim tym jedna z tych uplne najkrajsich - najziadanejsich) slusna a uvedomela vo vztahoch. Asi prave tam tkvie jej problem. Chce mat normalny vztah zalozeny na dôvere, spolahlivosti, a so srdcom, no nedokaze verit osobe ktoru pozna, miluje, a aj je nou milovana. ma cca 20 rokov. Je velmi spolocenska, nema problem sa s kymkolvek hned spriatelit, ale ´´nedokaze mat pravy vztah´´. Ju samotnu to velmi trapi, boji sa, ze kazdy jej vztah pokazi, pretoze jej priatelov to casom prestava bavit. jej nedôvercivost je citit vsade,, mam namysli uplnu dôveru v milovanej osobe, ze ju nikdy nepodvedie, nenecha v stychu, ci ju naozaj miluje, ci nieje s nou len pre jej krasu, aby ju dostal do postele...Je velmi slusna, nechodieva spat len tak s niekym. nechodi po diskotekach opijat sa... Vie uz, aky vedia byt muzi hnusny, ponukali jej peniaze za sex... Vidi, ake su vsade zle vztahy, povrchne. Je v obraze, aka je vysoka rozvodovost, nevera. Aj pri jej spoluziakoch. Hovoril jej jeden, ako chodi s tou, a ako ju podviedol s druhou... Jednoducho vie, ako to uz zvykne chodit, a taky vztah jej pride uplne bezcenny. Neveri, ze je sanca, aby jej manzelstvo vydrzalo s jednim clovekom do konca zivota. Vôbec neveri, nedokaze verit v nic dobre, a zle pochopitelne nechce. Pri kazdom zacatom peknom dobrom vztahu mysli uz len na den, kedy sa to skonci. Vzdy hned mysli, vo vztahoch, na tie horise alternativy. A ju samu to velmi trapi, chce sa zmenit, snazila sa. Ale zatial to nedokazala, a straca nadej, ci to vôbec niekedy dokaze. Trapi ju to. Preto by som jej chcel poradit, a tak som s tym prisiel aj sem...

za kazdu akukolvek radu a nazor dakujem

Semii

Ja už tiež neverím, lebo aj ti najlepší ľudia sa vedia zachovať ako svine, prípadne ani nechcú, ale inak nemôžu. A ti ktorí cielene klamú, sa vedia super pretvarovať. Neviem či môžem vôbec veriť sama sebe, keďže viem čo všetko ma ovplyvňuje. A to si myslím že patrím k tým spoľahlivým, aj v priateľstve aj v partnerstve. Takže ti asi neporadim. Ak je príliš krásna, nech počká desať rokov, zovsednie :) a aj bude mudrejsia, čo sa týka ľudí a vzťahov.