Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Babku boli noha vraj niečo s miechou

Príspevok v téme: Babku boli noha vraj niečo s miechou
bubakos

ahojte, moja babka ide v utorok na mag.rezonanciu či čo to je kvôli bolestiam v nohe. Vraj jej doktor povedal, že to má z miechy, od chrbtice. Má ju strašne opuchnutú, chodila na nejaké injekcie, nemôže veľa chodiť, berie silné lieky na bolesť, nedávno ju aj hospitalizovali. Dáva si aj ibalgin massť. Má to stále opuchnuté, bolí ju to. Neviete niečo poradiť

RNG

Curcuminy su vytazky, koncentrovane z pakorena Kurkma longa Je ich tam asi 3% tj je to vyse 30 krat skoncentrovane. Takze samotny pakoren je dost malo ucinny.
Bioperine, vytazok z cierneho korenia zvysuje absorbciu curcuminoidov az 6 nasobne. Hodne ludi zo Slovenska dnes nakupuje napr z iherb.com kde maju momentalne najlacnejsie postovne na Slovensko a dobry vyber vyrobkov.
Ja osobne nakupujem najviac zo Swansonvitamins.com lebo byvam v USA a sem je ich postovne znesiltelne, na Slovensko je velmi vysoke, takze sa oplati od nich objednavat len niektore veci a to v kvantite.

bubakos

Jessical

ďakujem, zajtra mu zavolám, kým je babka u nás, keby sa jej aspoň na chvíľu uľavilo, tak by aj to bolo dobré, babka vravela, že skúšala aj akupunktúru, ale že jej to len dočasne pomohlo.

neviete niečo o ozonoterapii? čítala som jeden komentár, ale nemal tam pán vek, tak neviem či by to aj jej pomohlo ona má 73

petra
cukrovku nemá chvalabohu, ale má obezitu :-/ a tiež vravela, že problémy s chrbticou mala už od 28.
potom mala fyzicky namáhavú prácu, kde dvíhala starých ľudí a to už mala skoro 50 rokov :-/

rng

napadlo ma či sa nedá kurkuma s bioperinom nahradiť koreňom kurkumy a čiernym peprom. babku liečia na vysoký krvný tlak a má aj obezitu, nevadil by jej ten peper?

serrapeptáza - našla som tu www.amazon.co.uk
nikdy som si zo zahraničia neobjednávala a pozerám že je to sakra drahé všade tuto najlacnejšie
či je to fakt ono a nie len krabička s lentilkami to neviem.. :-/
druhá babka má zas niečo s rukou už nevedia čo, tak ju ccú operovať tak to risknem len počkám čo napíšete

bosweliu som tiež našla na tej istej stránke

ako dlho by to musela všetko užívať?

DHA z kalamára som našla tu -odkaz odstránený-

a imunitu má zlú, pozrela som tú stránku, lyzín aj mne pomohol
aloe sa kúpiť dá v pohode, len neviem či zoženiem tú najliečivejšiu, pomáha aj tá obyčajná?

RNG

Opuchnute znamena zapal a treba na to protizapalove ako curcumin s bioperinom(3 x 1500 mg),boswelin (2 x 1 gram) serrapeptaza 3 x 120 000 IU a na hojenie nervov DHA, napriklad z calamarine oleja 1 gram denne.
Z chrbtice nenapuchne noha, ale z cinnosti virusov a inych mikrobov ano. Radim zvysovat viralnu imunitu pre vsetkych, najma starsich, ktori ju maju spravidla znizenu, pozri cez Google.sk pod rng,herpes ako na to roznymi doplnkami.

petra.

mojmu otcovi vyskočili platničky. mal obrovské bolesti. bol v nemocnici bral infuzky a chceli ho poslať na operáciu. Ale musel sa rozhodnuť sám, kedže hrozilo riziko ochrnutia. kamaráti ho odhovárali, tak neišiel. No a bol u tohto v tešedíkove, plus v šali na masážach a čuduj sa svete, pomohlo to. Či z toho, neviem, možno aj samé by ho to prešlo. No aj naprávať je risk, pozor.

no ak babke napúchajú nohy, nemyslím, že je to z chrbtice. Možno cievy, krčové žily, cukrovka, syndróm nepokojných nôh...

JessicaI

V obci Tesedikovo je pan, ktory naprava chrbticu. Mohlo by to babke pomoct. Treba sa objednat na tel. cisle 0317795213

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Babku boli noha vraj niečo s miechou - Fórum - ZDRAVIE.sk