Časté pitie

Príspevok v téme: Časté pitie
tdn

Dobrý deň,
mám priateľa asi 4 mesiace a teraz sme spolu začali byť častejšie (pred tým sa to nedalo) a začínajú na povrch vychádzať isté neduhy. Môj priateľ pracuje aj cez víkend a preto má voľno vždy v týždni. Neviem či len nepreháňam, ale jednoducho veľmi často je opitý. Od piatku do nedele pije aj ked ráno ide do práce, pretože maju víkend jeho kamarati...v týždni ked ma volno zase je opitý, lebo to je JEHO vikend..jednoducho pomaly každý deň niečo. Nie je ani agresívny ani nič podobné, ale zdá sa mi že je to trochu pričasto, čo si o tom myslíte?
Ked som mu to naznačila povedal že je mladý a chce si uživať (má 29) takže neviem naozaj

lorinnes

No on aj jeho kamaráti mi tvrdia, že to je bežne...že sú mladí a potom niekedy (ktovie kedy) už ich to prestane baviť. No je to tam 4-5x do týždňa. A keby je to len nejake to pivo, hoci aj každý deň, tak to nejako neriešim, ale je v tom tvrdý alkohol..to ma štve

Sejla

V podstate tvrdíš že pije každý deň a pýtaš sa, ci je to normálne? No je to alkoholik a ešte sa k tomu stavia lahostajne, Good luck :D budeš to mať ťažké ak s ním ostaneš