Bolest a strach pri sexe

Príspevok v téme: Bolest a strach pri sexe
kristy567

Dobry den, mam 25 rokov. V 21 som mala prvy sex... Od vtedy len parkrat. Stale mam vsak jeden problem boli ma to zvonku, zvnutra. Dalsou vecou je, ze sa bojim milovat bez kondomu.. Pocas sexu len rozmyslam nad tym, aby som neotehotnela (ak je to bez ochrany) a boli ma neviem cim to je. Mam hrozu zo sexu.. Ospravedlnujem sa sk tu nejaka taka tema uz bola. Dakujem

MultiLevel

Kristy, tak skus toho psychologa ako ti radim. Toto nedas sama. Ked to zanecha na tebe naozaj trvale stopy, tak nikdy tvoj sexualny zivot nebude v poriadku...Tieto tvoje stavy su sposobene tym, ako si sa musela niekomu nedobrovolne oddat.

kristy567

Sejla, sexovala som bez kondomu, ked som mala staleho priatela a nemali sme kondom po ruke, inak nie.

MultiLevel - masturbovať, masturbujem. ale pri sexe nedokaze niekedy do mna partner ani vojst.

vyrozpravat sa, nejde to.. tu vas nepoznam, nevidim vas, a je to pre mna tazke...

Dadula56

kristy, ak tvoj prvy sex nebol dobrovolny, tak sa sucasnemu stavu nemozno cudovat. Na tvojom mieste by som sla ku psychologovi/sexuologovi. Roky to nevies prekonat, nemas co stratit, ak skusis tuto cestu.

Sejla

No v tom že tvoj prvý sex nebol dobrovoľný bude pes zakopaný. A neútočím, len som chcela poradiť. A stále neviem, prečo teda sexuješ bez kondómu..??

MultiLevel

chapem...Ono sa zda, ze je to malickost, ale naozaj by som to riesila tak, ako pisem. Navyse, ked vravis ze tvoj prvy sex nebol dobry, to zanecha urcite stopy. Takto...skus ist ku gynekologovi, aby sa vylucil zapal. Niekedy dievca nedokaze mat sex kvoli tomu, lebo je to extremne bolestive. Najdi si psychologa, vyrozpravanie ti pomoze po psychickej stranke. A potom uz len pockaj na toho spravneho chalana :) ako sa to lahko pise, ze? :)
Plus, skus sama pomaly objavovat svoje telo, ak si teda doteraz este nemasturbovala. Pomoze ti to naucit sa dokonale uvolnit, s priatelom to potom pojde lahko :)
Ked budes mat staleho partnera, strach z otehotnenia pominie podla mna.

kristy567

Sejla, prečo na mňa útočiš, čím mam na to, aby som sama uživila dieťa? ja sa stavia zodpovedne k tomu (a brala som aj HAK, ale zo zdravotných dôvodov nemôžem) a áno, mám na to, aby som sama uživila dieťa.

MultiLevel - nenašla som takého, pri ktorom by som cítila, že to chcem. ale keď tak uvažujem stále som sa asi bála tehotenstva.
A v 21 pohlavný styk z mojej strany nebol dobrovoľný. takže moje po prvé bolo to najhoršie, čo som zažila. Na jednej strane sa sexu bojím, ale na druhej strane cítim potrebu. neviem, či mi rozumieš.

MultiLevel

Sexu si sa pred tym "bala", alebo si si nevedela najst vhodneho partnera, alebo preco si mala sex v 21 rokoch? Aby si chapala na co narazam, ja som ho zazila tiez az par rokov po 18, ale preto, lebo nikto mi nebol dost dobry :D Chcela som o to prist s niekym uzasnym, s kym aj ostanem a podarilo sa. Pred tym, kym som este bola panna, mala som velmi kladny vztah k sexu, to znamena, ze som sa ho nebala, len som to nechcela s hoc kym. Tak isto som masturbovala, cize som dokonale poznala svoje telo a v sexe nemam absolutne ziaden problem.
Takze, na co narazam...moze ist u teba o nejaky psychicky blok. Pomoct ti moze kombinacia - gynekolog, psycholog, masturbacia a dobry, trpezlivy partner :)