Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Z popaleniny ide trosku krvi

Príspevok v téme: Z popaleniny ide trosku krvi
milli11

Co robit, ked popalenina krvaca? Popalila som sa pri zehleni. Ja blba, nie aby som pri dotyku hned odtiahla zehlicku, ja som si nou este trochu presla po pokozke. Hned na to som sla do kupelne a na ranu davala tecucu studenu vodu a neskor som si na popaleninu stridava davala vodu, navlhcene latky a duzinu z aloe vera z cerstvej rastliny. Pri sprchovani mi vsak z kuska rany ide trochu krvi (asi 2-3 kvapky, zas nie nieco extra strasne). Moze to byt tym, ze sa sprchujem v teplej vode? Ked si potom na ranu dam studenu vodu, krvacanie prestane.

Popalena je cervena, asi 5 cm smuha. Neboli, nestipe, nesvrbi, nepali. Vlastne ma rana bolela len par sekund po odtiahnuti zehlicky, potom sa ozyvala este par minut po osetreni s vodou (ale zeby to bola bolest, nemozem povedat) a potom uz nie. A na nete som nasla, ze popalenina by spravne mala boliet, ze vtedy je to v poriadku.

Stryko gugl mi na nete nasiel vela o popaleninach, ale nic o tom, preco moze z popaleniny ist krv a ako to osetrit. Vdaka.

spaceboy

ahoj, tiez som pozeral ujca gugla, nasiel som tam pravidla podavania prvej pomoci, aj pomoc pri popaleni. Ako ti radi kabel, mala by si si to miesto prelepit sterilnym materialom. Posielam ti aj ten clanok, pisu o tom na 8. strane
fyzika.utc.sk

kabel

nemusis to nijako zlozito riesit, daj si na ranu naplast, aby sa ti to neodieralo o odev a podobne, zahoji sa to same.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Z popaleniny ide trosku krvi - Fórum - ZDRAVIE.sk