Nozdry - nosné dierky

Príspevok v téme: Nozdry - nosné dierky
MARISAPEPE

vela sa už ppopísalo o plastických operáciách a ja mmám trocha atypický problém s nosom , ide o moje nosné dierky.v porovnaní s ostatnou vacsinou mám ich dovnutra zahnuté akoby zarastené masom, čo ma trocha štve.už od dectva som si musela vypočut že som celá na otcovu mamu že som to zdedila po nej ako aj celý výraz nie len tváre,tak ako zvyčajne dievčatá sa podobaju na otcove matky tak aj u mna je to ten prípad.Pocitujem strašnu frustráciu ked si všimnem nejaká žena má ich podla mojich predstáv pekné vyrezané.Nie tak dávno som si písala s jednou v pokeci čo ich také mala a chcela som sa jej dotknut tak som jej umyslene povedal že sa mi nepáčia jej nosné dierky pritom čo by som dala za to keby také som ich mala,ale som vela študovala filozofiu a psychologiu tak viem ako na koho to mi velmi zvyšukje sebavedomie.Viem moj problem je atypický pravdupovediac ešte len raz v zahraniči som videla dievča s takýmito hnusnými nosnými dierkami.Pýtam sa a je to otázka na plastického chirurga či by mi ich vedeli vyrezat.Aj to je dovod prečo si dávam všade foto ženy ako aj v pokeci s peknými nosnými dierkami,pravdu povedaic to si ako prvé všímam na opstatných ludoch.Strašne ma to deptalo v dectve že vždy mi to hovorili to si zdedila po babke.Dá sa to vyrezat? ved by nešlo o velku zmenu.Potom by som sa už v telke nemusela ukazovat z profilu či z troj metrovej vzdialenosti.vpodstate tento nedostatok ma najviac trápi,bledost viem zadermakolovat ale nosné dierky si neviem vyrezat.

gagarinka

boze ty si ma rozosmiala so svojimi nozdrami.mozno sa najde niekto kto ich vude milovat.cim skos sa zmieris so sebou tym lepsie pre teba.sracas vela energie na to co v zasade sa neda zmenit a preco by aj trebalo.aspon si jedinecna