Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Modne oblecenie, odkial objednavate?

Príspevok v téme: Modne oblecenie, odkial objednavate?
kindervajken

ahojte,

určite všetci poznate \"anglicku\" modu, ako napr. topshop,primark a podobne... chcem sa vas spytat, nasli ste niekde na internete,alebo mate nejaku osvedcenu stranku odkial taketo veci objednavate? slovenske obchody su fuj, ja potrebujem mat oblecenie ktore sedi, je pekne a material je prijemny na dotyk... nie ako u nas.

dakujem ak napisete, budem vdacna :)

veribr

Ja objednávam už len od zoot.sk . Výborné ceny aj zľavy -odkaz odstránený- , obchod je na Slovensku, vždy všetko sedí.

janula44

ja nakupujem často na Blanchesporte, je to franzúzska značka, podľa mňa má kvalitné oblečenie aj keď trošku drahšie. Prirovnala by som to možno k Bonprixu, z ktorého som nakupovala pred tým. O Blanchesporte viem z Plnej Peňaženky, takže nakupovanie oblečenia je zase o trošku lacnejšie.

Silvia8

Ahojte, ja milujem GUESS a v obchodoch je predrazeny, takze tiez online. Bud na mimibazari alebo na Popolka.sk alebo potom z ceskej stranky g-butik.cz ale na tejto si vyssie ceny.

David11

Ja som dlho behal po nákupákoch ale časom som bol z toho otrávený. Potom som skúsil internet a najskôr som objednával z Anglicka sportsdirect.com a mmdirect.com ale s kvalitou som nebol spokojný. Časom som našiel aj na Slovensku super shop kde majú fakt moderné veci a kvalita je fajn: fashionway.sk

Martinka26

Doporučím ti tenhle shop www.s-fashion.cz přítel tam nakupuje v jednom kuse a musím mu přiznat dobrý vkus a sám si oblečení pochvaluje

Lubosak

Ahoj, poradím ti svůj oblíbený eshop, který je v ČR a zasílá i na Slovenkso. Mám s ním moc dobré zkušenosti, nakoupíš za rozumné peníze a oblečení je hodně pohodlné :) tady :)

katrinF

ahojte, ja som si kupila krasnu bluzku a mikinku, už ich nemaju, ale sú nádherné, hladala som obchodik, kde nie su veci z číny, látka je kvalitná, na postave pekne sedí, velkosti su univerzálne takze sedia na S, M, L, ja mam velkost S a sedi krásne, tu je obchodik www.vyzerajkrasne.sk

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.