Modne oblecenie, odkial objednavate?

Príspevok v téme: Modne oblecenie, odkial objednavate?
kindervajken

ahojte,

určite všetci poznate \"anglicku\" modu, ako napr. topshop,primark a podobne... chcem sa vas spytat, nasli ste niekde na internete,alebo mate nejaku osvedcenu stranku odkial taketo veci objednavate? slovenske obchody su fuj, ja potrebujem mat oblecenie ktore sedi, je pekne a material je prijemny na dotyk... nie ako u nas.

dakujem ak napisete, budem vdacna :)

julka555

Tak u mna je jednotka v oblečení VIVANTIS ( -odkaz odstránený- ) majú tam nádherné oblečenie (dámske, pánske, detské, doplnky) za veľmi dobré ceny :)

margaretka87

Ahojte, mám super skúsenosť s touto slovenskou značkou, www.hoja-hemp.sk, robia všetko z konopnej látky, dokonca aj na mieru.Veľmi príjemná látka na dotyk a nosenie.

Rachel Moro

Ahojte, ja som pred nedávnom našla jeden eshop.

www.rigeer.sk

Sortiment postupne rozširujú, ale na správanie predajcu nemôže krivé slovo povedať, ústretový. A hlavne nájdete tam fakt zaujímavé kúsky, ktoré som tu ja tažko hľadala :-)

Rasťo doporučuje

Brands24 je jediný fashion online multi brand svojho druhu na Slovensku. Ponúka prémiové a limitované kolekcie značiek ako adidas Originals, Reebok, New Balance, Converse, Gaudi, Moschino, Roxy, Quiksilver, Hunter, Timberland alebo New Era.
Brands24 má širokú ponuku najnovších trendov v oblečení, obuvi, tenisiek, kabeliek, šiltoviek a doplnkov. Okrem zaručenej originality a pôvodu tovaru, expresného doručenia ZDARMA na všetko, garancie navrátenia peňazí ponúka Brands24 aj 60 dní na navrátenie tovaru.
www.brands24.sk

bonbon

Ahojte, ja ked chcem nieco originalnejsie tak objednam na www.mia-made.com. Rucne malovane oblecenie. Ak mate vlastny napad sikovne Vam ho prekreslia na tricko a ak nie mozete si vybrat i z pestreho vyberu ponukaneho na stranke.