Holenie dole - kazdy den?

shy

No ja som raz ten veet mala ale mohla som to mať na koži aj hodinu nič to nerobilo, žiadne chlpy mi nezliezli totálna kravina to je...

michael

No no už som niekde na portály o tom písal.Veľmi krátko.Nehoľ si to! Je to neprirodzené: Len si to skracuj nožnicami alebo strojčekom

flegma

renata - ale ten navod tam nie je pre srandu kralikov, depilacny krem je chemicky sajrajt, ktory potrebuje nejaky cas na "rozpustenie" chlpov

renata22

baby, no kupila som si toto www.veet.sk
ale mam pocit ze to vobec nefunguje, sice som to nemala nanesene 10 min (asi len 4 - chcela som vyskusat ci to uz pojde :D a kedze som nic nevidela tak som to zmyla :))
mate skusenosti s touto veet? funguje vam?

ICCMBDKH

Neviem, ci to tu uz neodznelo, nechce sa mi to teraz vsetko citat, ale ja by som ti navrhovala skusit trvalu elipaciu genitalii, po ktorej si uz svoje prirodzenie holit nebudes musiet. Je to mozno trosku financne narocnejsie ( myslim, ze v Kosiciach za laserovu depilaciu genitalii zaplatis cca 50 eur), no oplati sa to. Urcite sa neprestavaj holit, muzom je to neprijemne a oholene prirodzenie je lahsie udrziavat v cistote. :-) Pekny den!

amanda23

vzhladom nato, ze Renatka pocuje prvykrat o depilacnom kreme usudzujem, ze je este velmi mlada a jej matka to tiez nikdy nepouzivala.. Renatka specialne na oblast tam dole je dobry Veet - bikiny duo, tak sa vola. precitaj si navod, natries, cca 5-10 minut ako tam pisu pockas s roztiahnutymi nohami, aby si pri chodzi nesposobila rozotretie kremu aj na casti, kam nepatri, moze to stipat a potom zotries prilozenou skrabkou a teplou vodou osprchujes. Mozes si kupit aj nieco na upokojenie, nejaky gel po holeni rovnakej znacky. Nedoporucam pouzivat parterove kolinske vody, jednak su silno alkoholove, velmi vysusuju a nevhodne na intimne miesta a nechceme predsa vonat ako muzi...

renata22

si pametam ze som si raz kupila opilcu a neslo mi to ale to bolo asi pred 8 rokmi a nevedela som ze sa 10 caka, som to rovno vyhodila lebo nefungovalo (holila som si nohy) :))

renata22

si pametam ze som si raz kupila opilcu a neslo mi to ale to bolo asi pred 8 rokmi a nevedela som ze sa 10 caka, som to rovno vyhodila lebo nefungovalo (holila som si nohy) :))