Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zimomriavky z horúčavy

Príspevok v téme: Zimomriavky z horúčavy
trubka

Znova mám také pocity, aké som mala prvýkrát minulé leto: Keď som dlhšie na slnku a potom prídem do tieňa (nie do zimy!) prípadne keď máme dlho horúco v byte, tak mi nabehávajú po tele zimomriavky, prípadne ma strasie. S tým slnkom nemyslím úpal, ani spálenú pokožku. Jednoducho neviem, či je to normálne, že takto fungujem. Predtým sa mi to určite nestávalo. O čo ide? Treba s tým niečo robiť?

Blondula

mne sa to tiez stava casto,spotena som a husia koza vsade :D hlavne ked som niekde kde su ludia mi to pride smiesne :D

trubka

ani mne nie je vyslovene, že zima, len v tej chvíli taký zvláštny pocit, keď "to" mnou prebehne... tak snáď sme ok :)

majika

aj ja mam také pocity, ale nie je mi pri nich zima, je to zvláštny pocit, tiež to začalo minule leto,tohto roku napr.som bola poobede v záhrade a keď som prišla dnu tak som mala opakovane zimomriavky na stehne jednej nohy, teraz väčšinou na rukách a na nohách, je to dosť nepríjemné

pilulka

To je normalne, v tieni je predsa nizsia teplota ako na slnku a tvoje vyhriate telo zo slnka sa v tieni schladi. Je to ako, ked sa sprchujes teplou vodou a po vyjdeni zo sprchy ti je tiez zima.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zimomriavky z horúčavy - Fórum - ZDRAVIE.sk