Doreen Virtue - Pozemští Andelé kniha

Príspevok v téme: Doreen Virtue - Pozemští Andelé kniha
Anjelik 1805

Ahojte,

už dlho hľadám danú knihu, ale bohužiaľ je vypredaná všade a dopredaj sa nikde neuskutočňuje...
Nemáte niekto túto knihu?
Ak áno, a niekde Vám trčí na poličke, v skrini alebo proste sa o ňu už nezaujímate, neposlali by ste mi ju poštou?
Ak ju nechcete posielať zdarma, tak jej cena je najviac 8 ečok, a ja by som si ju od Vás kúpila za 5e.
Nenájde sa nejaká dobrá duša?

Ďakujem Vám veľmi pekne.

Anjelik 1805

Ahoj baaboo, už to mám u seba a budem si to čítať :)
Tak áno, ale keď to inak nejde, tak aj takto musí byť... :)

A ezo...čo ti ja viem, ako nemôžem povedať, že by zlí anjeli neexistovali, ale dobrý sú tu určite a pomáhajú nám...ale takto som nad tým vôbec nepremýšľala ešte, no skúsim sa aj na to zamerať...
Nie som nováčik, mám mnoho zážitkov a pod...

Ešte raz ďakujem a hor sa na ďalší duševný rozvoj :)

ezo

pozor na D. Virtue, je to ezoterička a ezoterika je jednou zo vstupných brán diabla - ezoterika je vlastne jeho učenie. Ak sa chcete niečo dozvedieť o božích anjeloch, prečítajte si Sv. písmo. Žiadni vtelení anjeli, vtelené vesmírne bytosti, nové duše atď atď neexistujú, toto všetko je len výmysel anjelov, ktorí sa vzopreli Bohu, a ktorí tým mätú ľudí. Prečo si každý myslí, že existujú len dobrí anjeli? Je plno zlých anjelov, ktorí sa snažia odpútať ľudí od Boha a oni pôsobia práve cez ezoteriku. Prečo asi ezoterika o zlých anjeloch nepíše? Pretože zlí nebudú vystríhať pred samými sebou a namiesto toho podsúvajú zlo pod rúškom dobra.

Anjelik 1805

Ahoj baaboo,

ďakujem za pomoc, ja som totižto tú knihu tak našla v ulož.to, ale nebola som si istá či to pôjde.

Takže pôjde to, to je super.

Ďakujem za pomoc znova.