Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dostala som menstruaciu tyzden po prvej/vyvratene tabletky

odpovedam

Ak ma tvoj gynekolog dovolenku, zo zakona ho musi zastupovat iny lekar. V tom problem nevidim. Po ukonceni 7-dnovej pazuy zacni brat novy blister.

Este poznamka. Pocas uzivania HAK menstruaciu nemas. Je to len krvacanie z vysadenia. Tym, ze si dve tabletky vyvratila, a teda sa nevstrebali, tvoje telo to bralo ako vysadenie a preto ti pravdepodobne zacalo krvacanie. Proste pokracuj v uzivani dalej, zajtra zacni s novym balenim. Aj nepravidelnosti v cykle su vedlajsim ucinkom HAK, pripadne uplne vynechanie krvacania.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dostala som menstruaciu tyzden po prvej/vyvratene tabletky - Fórum - ZDRAVIE.sk