Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem to stale viac..

Príspevok v téme: Chcem to stale viac..
asdewe

Ahojte.. Mám 15r. a potrebujem poradiť. Asi pred necelým mesiacom ma "palcol" jeden chlapec. Ja som mu vyhonila. K sexu sme sa však nedostali. Aj keď chcel, zastavila som ho. OD tej chvíle sme prerušili všetky kontakty a na ulici sa už ani nepozdravíme (to ma až tak neptrápy..nebolo to z lásky)Ale od tej chvíle mám čoraz väčšiu chuť na sex. Niekedy aj ľutujem, že som to odmietla ale v tej chvíli mi to prišlo správne. Neviem čo s tým robiť. Ďakujem za radu :/

PS. Blbé komentáre si nechajte pre seba..

lea128

Si vo veku, ked si uz na sex pripravena, ale len po fyziologickej stranke, preto ta to laka. Po psychickej urcite nie, ja som mala prvy sex v 17 a sama som pripravena este ani vtedy nebola, len som bola neskutocne zalubena. Ked si do dotycneho nebola ani zalubena, nemusis totalne nic lutovat, sama sa ti cudujem, ze si s nim vobec nieco mala a ani z lasky to nebolo. Pockaj este, hlavne nato, ked budes mat vztah a zalubis sa a hlavne ked budes starsia a ako uz bolo spomenute nizsie budes schopna niest zodpovednost aj za pripadne nasledky ako je mozne tehotenstvo... Treba si uvedomit, ze ked sexujes, mozes otehotiet a v 15 ked si este ty sama dieta sa nebudes vediet o to male postarat. Ak ked ta laka tato sexualna stanka,nielenze nebudes z toho totalne nic mat, lebo si mlada a nevyzreta, ale moze ti to sposobit len traumy a nasledne celkovy negativny vztah k sexu.

TrebaPockat

nie si nato este trochu primlada? Preco nepockas do 17 alebo do 18? By ti vobec neprekazalo, keby v takom veku otehotnies? kto ponesie nasledky za teba. rodicia. ty si mozno nedokoncis skolu a co budes robit v zivote? na urade prace skoncis alebo kde? skus premyslat aj mozgom, nie tam tym dole.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem to stale viac.. - Fórum - ZDRAVIE.sk