Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stalo sa vám už niečo také?

Príspevok v téme: Stalo sa vám už niečo také?
help.me1

Viem, že to so zdravím nesúvisí, ale potreujem radu.
Myslím že môj problém je nie je nijak bežný a práve preto som nenašla dosť informácií na nete. Prosím, nemajte ma za blázna.

Všetko to začalo asi pred rokom. Úplne náhodou som spoznala jednu osobu, s ktorou som si celkom sadla. Nazvyme ju trebárs Lucia. Od začiatku som sa pri nej ale cítila nejako zvláštne. Nedokázala som to pochopiť. Akoby som ju už poznala celý život a pritom sme sa poznali ani nie dva dni. Mala som pocit, že o nej všetko viem. Odrazu sme začali naraz rozprávať tie isté vety v ten istý okamih. Neboli to veci ktoré by sa dali predpokladať. Stalo sa nám to hádam aj päť krát za deň. Vedela som o nej veci, ktoré mi trebárs povedala až o mesiac neskôr. Nezaoberala som sa s tým. Jednoducho keď som sa na ňu pozrela mala som pocit že presne viem na čo myslí. Vtedy som si sama o sebe začala myslieť, že mi úplne preskočilo. Raz sme spolu sedeli v jednej reštaurácii a znova sa mi začali v hlave vynárať rôzne myšlienky, na ktoré som nemala dôvod myslieť a nejako som sa ich nemohla zbaviť. Už mi to nedalo a zničoho nič som sa jej opýtala, na čo myslí. Povedala mi to a presne sa to zhodovalo s vecami, ktoré sa mi pred chvílou preháňali v hlave. Stále to pokračovalo a neraz sa mi stalo že som sa s ňou začala rozprávať o veciach, ktoré mi nikdy nepovedala a týkalo sa to jej osobných vecí. Sama som si to ani neuvedomovala. To sa potom ťažko vysvetlovalo. Nejako som si na to ale zvykla a považovala som to za náhody. Inak som si to ani vysvetliť nevedela. S Luciou som stále fajn kamarátka, ale stáva sa mi to často.
Keby šlo len o jednu osobu, možno by som to celé považovala za náhodu, ale ono tých osôb bolo počas toho roku viac. Presne sa to s každou osobou opakovalo rovnako ako s Luciou. A pred asi mesiacom so spoznala niekoho, kto mi potvrdil že nejde len o výplod mojej fantázie, dovolil mi to na ňom vyskúšať a sedelo to.Dajme tomu, že sa nachádzam niekde v spoločnosti a odrazu uvidím niekoho a v hlave mi prebieha nekonečný pocit deja vu alebo niečo také. Okamžite mám potrebu sa s tou osobou spoznať. A keď to urobím, potom to všetoo začne. Akoby sa jeho myšlienky preháňali aj mojou hlavou a znova mám pocit že ho poznám celý život. Aktuálne som v kontakte s troma takýmito ľuďmi. Nedávno som zistila, že je to tak aj s pocitmi. Proste jeden z tých troch, nazvyme ho Marek, máva v poslednej dobe hroznú náladu. Ja akoby som to preberala na seba. Asi pred týždňom som z ničoho nič začala plakať a plakala som asi polhodinu v kuse. Stále sa mi pred očami vynáral obraz Marekovej priateľky. Nerozumela som tomu. Nemala som prečo plakať. Potom ma napadlo že by medzi nimi mohlo niečo byť. Že sa pohádali alebo niečo také. Na rozum mi hneď prišiel nejaký dôvod, aj ked som ho nemala odkial vediet. Mala som plné zuby toho, že neviem čo sa to so mňou deje. Tak som mu zavolala. Zdvihol mi to celý uplakaný a keď som sa ho opýtala čo je s tou jeho frajerkou tak len ostalo dlhé ticho a spýtal sa že ako som to vedela. Zložila som lebo som nevedela čo mu mám povedať. Ja sa tu teraz nechcem s ničím vyťahovať, aj keď to tak možno vyzerá. Len som chcela vysvetliť moju situáciu, a bola by som rada, keby ste napísali, čo si o tom myslíte. Možno to ako problém nevyzerá, ale mne to skutočne lezie na nervy.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stalo sa vám už niečo také? - Fórum - ZDRAVIE.sk