Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šelest a narkóza

BonaA

Dakujem za radu :) ja by som to tiež liečila ako vyberala, ale už to liečim dlho 9 rokov ich mám každý mesiac zapálené už som používala asi všetky antibotiká. Dávam si pozor na studene, nepijem mineralky, ani nejem studene jedla a stale sa to opakuje.Doktori vravia, že už to je chornické a nič ine sa robiť nedá..

RNG

Vyber mandli casto nic nevyriesi. Treba vyliecit, nie vyrezat.
Infekcie, ktore znova a znova zapalia mandle sa aj tak obvukle nachadzaju v prinosnych duiutinach, kde sa nedaju spravidla znicit ustne branymi ATB. Viac cez Google.sk pod rng infekcie kde som uviedol ako sa toho zbavit a zopar lekarskych vysvwetleni, pre co su na to ustne brane atb casto neucinne, dokonca niekedy naopak situaciu este zhorsia.

BonaA

Mna zase brat presvieča do BA lebo tam býva, že ma známosti a potom ešte jeho zať robí gynekologa v Trnave tak že aj tam možem ale tak nemocnica ako nemocnica sa nebudem tam trepať kvoli 3dnom :)takže tie mesta sme sa zhodli :)

mackani

Ja som z Trnavy, ale idem do Bratislavy :) Mamina známa odporučila. Veľmi dobrý prístup mala zatial pani doktorka na ORL :) Uvidím akého lekára čo ma bude operovať mi pridelia :)

BonaA

No tak zase vymeškám veľa:) no ja som s Oravy bud Trstena alebo Dolný Kubín, ale tak radia mi Trstenu tak uvidím :)a ty kde??

mackani

Ja idem ten posledný júnový týždeň. Noo ja mám už termíny na všetko. Viem , že mi mama hovorila že EKG, anesteziológ ( k tomu tuším aj 2x) a neviem ešte aké. Takže ja sa na to tiež "stráášne teším" , na chodenie po doktoroch atd . :/A kam ideš? Na akú kliniku? :)

BonaA

Ano budu mi robiť nejake vyšetrenia, ale nevraveli mi ake ? to zase budem chodiť po doktoroch? a ake vyšetrenia sa jedna? :)a neviem niekedy v juni ...u utorok sa idem objednať..a ty? :)

mackani

Ja tiež inak som dlho nebola na kontrole. Ale nemám to až tak závažné ževraj. Tiež sa rýchlo unavím, stále spím... A mne dajú celkovú narkózu, takže budem musieť ešte pred operáciou absolvovať EKG,anesteziológiu a rôzne vyšetrenia. Tebe nebudú robiť vyšetrenia? A kedy presne ideš na výber mandlí?

BonaA

Ahoj no praveže neviem už pred 3 rokmi som prestala chodiť na kontroly ale hned sa unavím a malo toho zvladnem tak viem že ho mám ,lebo vraví sa ,že može zmiznúť :) bojím ,že ma daju len do lokalnej anestézie a ja bojko by som to nezvladla :) fu

mackani

Ahoj :) a aký stupeň šelestu máš? Je to moc závažné? Ja som v takej istej situácii. Mám šelest a pojdem na výber mandlí :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Šelest a narkóza - Fórum - ZDRAVIE.sk