Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opar na perách

Príspevok v téme: Opar na perách
mackani

Ahojte, pred tromi dňami sa mi spravil na pere vééľmi bolestivý opar :( Je možno len 2cm veľký,ale aj tak mi to veľmi vadí. Hanbím sa s tým chodiť aj do školy. Opary mávam tak 2x do roka. Priebeh mám okolo tých 10-12 dní :( Vám sa do kolko dní zahojí opar? Natieram si to rôznymi mastičkami a lepím si aj náplaste, ale mňa to stále svrbí a taký hrozne nepríjemný pocit mám v tom. Bleee :( Pomoooc. Vy čo používate na zmiernenie bolesti? Nejaký domáci liek? Nie rôzne mastičky z lekárne. Ďakujem pekne :)

Mesačný princ

Opar sa zvykne spraviť pri zníženej imunite organizmu. Mne sa robí väčšinou tak týždeň pred chorobou a vtedy viem, že niečo nie je v poriadku. je to taký indikátor.

Na zmiernenie nemám zatiaľ osvedčený recept ale skús rozmixovať čerstvé listy zo šalvie spolu s cesnakom a toto si na to prikladaj. A nech sa skoro zahojí.

Darla

no ja si davam herpesin a neskutocne mi to urychluje hojenie. ale napr. mojmu ocovi nepomahalo roky vobec nic, az u homeopata dostal vodicku a to mu vzdy zaberie. Podla mna je to blbost a placebo, ale ked mu pomaha, tak chvalalbohu. Tak skuste nejakeho navstivit ak verite takymto veciam (slecna tu uz asi nie je, ale snad pomozem inym :) )

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opar na perách - Fórum - ZDRAVIE.sk