Mladá baba a jednoducho som v koncoch..

Príspevok v téme: Mladá baba a jednoducho som v koncoch..
SELENA.k.

Co by ste robili kebyže máte 21 rokov, len strednu odbornú máte a neviete na aku vysoku máte isť lebo neviete co chcete byť a čo vás baví a robota sa vam nedá nájsť a z nikade sa vám neozvu, na jednej vysokej ste pohoreli lebo ste išli študovať niečo čo ste vobec nemali radi ale trh to potrebuje( ekonoliku) žijete na slovensku( juh, fiľakoovo), nemáte nijaké vplyvné známosti, ste priemerný v ničom viac menej nevinikáte matika vám nejde a pod. takže ekonom alebo informatik z vás nebude, viete priemerne po anglicky a iný jazyk neviete, nemáte prax iba minimálnu ( absolv. prax) ste priemerne pekná, žiadna modelka, krátke vlasy. nie steale žiadny workoholik čo sa vie tlačiť do zadku a byť na silu milá a makať ako fretka do večera... no čo by ste robili lebo ja vobec netuším čo mám robiť, ja už z toho ani nie som zúfala lebo už som asi v takom stave letargie že moje "ja" sa s tým zmieruje že budem asi len (pod)priemerný občan a už ani nemám sny, teda ja som nijaké sny ani nemala... teda žiadne konkrétne len žiť pri mori, byť chudá a mať plat aspon 800 euro aby som si mohla čo pokupiť a cestovať a mať nejaku ľahkú prácu... NO a ešte priatela ale toho som nemala a kedže už mám 21 a som panna a mala som len jeden 5 mesacny vztah tak už o vzťahu ani v tom najnaivnejšom sne nesnívam :D Viac ma trápi tá karierna časť lebo by som strašne chcela mať peniaze a trošku si užívať život a skrášliť sa. No čo by ste robili, lebo v takejto situácií je podla mna teraz velmi vela mladých ludí na slovensku. dúFAM žE TO nevyznelo ako sťažovanie sa len som proste v takom bode neviem vobec co by som mala robiť, ja si posielam životopisi na nejake robotičky čo si najdem na nete ale to sa neozývaju proste je logicke že s takym životopisom sa neozvu :D, A mam sem tam brigadu taku jednodnovu lebo tu viac nie je, A INáč NEVIEM normálne sa hanbím hovoriť že takto žijem lebo to je uplne tragicke ako to tu čítam, ako nemam rakovinu ani nič ale proste je to ubohe že ani vzťah ani kariera v rozbehu ja fakt neviem či to je 90% predurčených na takéto a 10% budu majstri... no neviem proste čo by ste poradili aj ked viem že to je problem ked nemam ciel a nic take orientačné...

zewa

Niekedy pomoze navstivit psychologa kvoli tomu, aby sis a dokazala v sebe zorientovat. Co vlastne chces a kto si. Mozes skusit tymto smerom na sebe zapracovat. Mozno sa stanes silnejsou, odvaznejsou, mudrejsou.. A mozes to dostat v podstate zadarmo lebo 25 sedeni ti preplati poistovna. Tak pokial nemas co robit a len premyslas o sebe, co robit.. tak skus robit aspon nieco.. pre seba..

lilyianka

v prvom rade myslíš hrozne negativisticky .. takže trošku začni myslieť pozitívne a všetko bude ľahšie .. nebudeš sa až tak kvôli všetkému trápiť ..... no sama vieš, že teraz je to na Slovensku v prácou viac ako biedne ..ty bývaš v oblasti, kde je to fakt asi tragédia, tak prečo neskúsiť iné mesto? napr Ba? veĎ si mladá, slobodná baba bez záväzkov .. pozri nejak začať musíš, to je jasné, nemysli si, že každý, kt. má akú takú funkciu ju mal od začiatku ... musel začínať od piky a to bude asi aj tvoj prípad, nikto nevraví, že po čase sa nevypracuješ na nejakú dobrú funkciu ..aj keď mám z teba pocit, že sa ti veľmi pracovať nechce, tým myslím v práci sa nepretrhnúť a mať za to 800 v čistom .. nuž ale treba sa najprv zobudiť z tohto krásneho a naivného sna ... a že nevieš dobre jazyk? tak prečo sa nezdokonaľuješ? žiť pri mori? nech sa páči, nikto ťa tu nedrží, asi ťa tam niečo ťahá, tak to skús, ale tiež tam nebudeš robiť nič špeciálne, jedine nejakú predavačku zmrzliny, prípadne umývať riady ..ale no a čo? skúsenosti treba ... ak sa nebojíš, choď do toho ...
ešte jedna uštipačná poznámka, aj keď neber ju v zlom .. nemáš aj v životopise chyby gramatické tak ako tu? to len tak btw .... lebo aj to veľa urobí, a tiež to akým štýlom ho máš napísaný ....