Nový vzťah po rozvode

Príspevok v téme: Nový vzťah po rozvode
len_ja

Po pár rokoch manželského života odo mňa odišiel manžel. Sme rozvedení pár týždňov, ako dôvod udal, že ma už nemiluje, nechce so mnou žiť. Ok. Preniesla som sa cez to pomerne rýchlo, aj keď som spočiatku nevidela žiadne východisko, žiadnu radosť, nič...
Zakrátko nato som spoznala iného muža, zamilovala som sa, myslím, že aj on. Sme spolu denne a je nám fajn. Ozaj fajn. Nikdy by som si nepomyslela, že sa ešte takto môžem zaľúbiť a že moja láska bude opätovaná rovnakou intenzitou. Nie, nie je záplatou či klinom... Problém však je, že mám "strach, čo povedia ľudia" bývam sama, chodieva ku mne, vídajú ho susedia, s ktorými mám blízky vzťah, keďže už od detstva sú mojimi susedmi... Keď ma chytí občas za ruku, alebo nakloní sa ku mne vonku, v reštike.. je mi to strašne blbé.. vždy som mu opätovala prejav náklonnosti, ale nemám pri tom dobrý pocit. Bojím sa, že ľudia povedia: aha, tak preto ju nechal, lebo si dakoho našla.. hm... poradíte mi svojím názorom? je ešte skoro ukazovať prejavy lásky v novom vzťahu na verejnosti, ak sa na to necítim? budem sa na to niekedy cítiť? ako to mám prekonať? ďakujem

semii

Nerozumiem načo riesis ľudí okolo, si z dediny? Malého mestečka? Aj keby, je to tvoj život. Čo koho do toho, nechápem, nerobis nič zlé. Buď rada že máš lásku, ani netusis aky je to dar.

ta3

podla mna nie je vhodne po rozchode alebo rozvode hned vhupnut do noveho vztahu, clovek by sa mal najprv uzdravit z rozchodu a tak vkrocit do noveho vztahu, u Teba asi, podla toho co pises, si uz s rozvodom vyrovnana, tak niet nad cim rozmyslat, tes sa, ze si nasla novu a hlavne opatovanu lasku a na sesedov sa vykasli, toto je Tvoj zivot a nikoho ineho, nehanbi sa na verejnosti drzat ho za ruku, vracaj mu neznosti ebo mozes vztah pokazit aj tym, ze jeho naklonnosti na verejnosti budes prezivat trapne a tym vlastnne nebudes ich od neho prijimat s radostou, casom to vyciti a moze ho to zmylit, myslim, ze Tvoj vztaj ku nemu ma medzeru, ked Ti na mienke sesedov zalezi viac ako na nom, na Vasom spolocnom stasti, zamysli sa nad tym

Dadula56

Ale neboj, ved aj keby mali ohovaracske reci, tak im len robis sluzbu. Kto nema co na praci len sledovat kolko mas od rozvodu a ci mas novu znamost velmi oceni, ze po sporiadanom zivote v manzelstve - pre nich uhorkova sezona - maju o com blabolit doma a potvrdit si, ze su super.

lilyianka

ja si skôr myslím, že to nie je tým, že ty necítiš k nemu lásku, veď sama na začiatku píšeš, že si sa zamilovala, ale ide tu skôr o to, čo povedia susedia ..pozri, človek musí byť aj sebecký a čo ťa po druhých, každý by sa mal starať o seba ..a ty sama najlepšie vieš, že dôvodom rozvodu si nebola ty, ale tvoj manžel, resp. to, že ťa už nemiloval .....