Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ona, ja..vyznanie

Príspevok v téme: Ona, ja..vyznanie
devon

Ahojte všetci
som 15- ročný chalan, ktorý sa trochu stratil v svojich hormónoch...ako väčšina ľudí v mojom veku, však?...No každopádne, problém je taký, že som sa zaľúbil so jedného dievčaťa, ktoré žije v Nemecku. Celé sa to začalo hrou RP cez internet, no potom, po niekoľkých mesiacoch, sme si začali písať aj ako reálne osoby. Neviem, čo konkrétne ma na nej tak zaujalo, ale asi ten jej skvelý zmysel pre humor skombinovaný so zdravou drzosťou. Neskôr sme si navzájom poslali aj fotky a priznám sa, že sa mi veľmi zapáčila aj fyzicky...aj ona mne napísala, že dobre vyzerám. Odvtedy boli naše správy viac osobnejšie, plné dvojzmyslov a humoru. Myslím si, že aj ona niečo cíti ku mne, pretože mi napísala, že \"I have never met the person like you before...\" a oslovuje ma \"my dear\" alebo \"darling\". Proste viem, že aj ona ma má rada. Postupne som jej napísal, že podľa mňa je krásna a že pre mňa je špeciálna. No a včera som sa konečne odhodlal napísať jej o mojich pocitoch k nej. Najprv som sa jej opýtal, že či by som podľa nej mal povedať jednému dievčaťu, ktoré sa mi páči o mojich pocitoch. Ona napísala, že podľa nej áno, ale hneď potom mi napísala, že ide spať, správu dala bez bozkávajúceho smajlíka, ktorého nikdy nevynechala. No a potom, keď už sa odhlásila, som konečne nazbieral odvahu a napísal som, že som sa do nej asi zamiloval, ale zároveň, že si uvedomujem diaľku medzi nami, ktorú je pre mňa zatiaľ nemožné prekonať. Čo si o tom myslíte? Urobil som správne? Lebo fakt mám pocit, že sa jej páčim aj ja a ako chlapec som ten prvý krok chcel urobiť ja...

devon

Ahoj skylink1, vôbec to nevadí :) No ja som začal najmä veľa písať po anglicky čítať si rôzne texty, asi od novembra minulého roka to robím, denne aj niekoľko hodín. Zo začiatku to bolo dosť náročné, potreboval som slovník a prekladač, ale teraz už nemám problém napísať aj 5-6 strán anglického textu. Gramatiku som sa doučil v škole, alebo samo-štúdiom keďže som niekedy nerozumel, prečo mi niekto napísal napr. "would have been", takže ak som chcel rozumieť, musel som sa to naučiť. Angličtinu ako predmet v škole mám už 9 rokov a moja učiteľka hovorí, že už by som z nej mohol ísť aj maturovať, nakoľko sa na hodinách stále nudím a mudrujem :D . Veľa fráz a aj dvojzmyslov som pochytil od rodených Angličanov. Takže moja úroveň je asi taká, že v pohode sa dohovorím, ale ústny prejav (ako myslím prízvuk) mám trochu horší ako písomný prejav. Úprimne, škola mi dala iba tak základy a gramatiku z angliny, slovnú zásobu som pochytil sám, lenže mňa to aj dosť baví a intenzívne sa tomu venujem. Tak dúfam, že to trochu pomohlo :)

Btw, čo sa diaľky týka, hneď ako budem môcť, idem za ňou a nezastaví ma ani tank :D Ak niečo chcem, prídem si pre to :))

skylink1

ahoj devon, ja sa chcem spytat nieco trochu od veci ak by to nevadilo :) mna zaujalo ze si pisete v anglictine, a ze pouzivas aj humor a rozne dvojzmysly co moze byt v anglictine dost narocne - chcel by som sa spytat ako dlho sa uz ucis anglinu, na akej si zhruba urovni (B1, B2,...) a akym sposobom si sa ju ucil? (ci len v skole, alebo si mal aj nejake ine moznosti,...)
inak podla mna to nemusite v dnesnej dobe vobec hadzat za hlavu len kvoli vzdialenosti. nemecko aj slovensko su v schengene, cestovanie nie je problem. v lete si mozes napriklad spravit vylet :)

doken

Ahoj, daj si do youtube : LDR(long distance relationship), a tam je vela pribeho presne takych ako prezivas ty... Az na to, ze niektori su spolu aj cez pol sveta(dievca so svajciarska, chlapec z japonska, australie, USA atd.)

nerob si velke nadeje... Ale takisto pamataj ze nic nie je nemozne ! :)

good luck !!!

devon

No ľudia, mám odpoveď :)) Napísala, že najprv musí nezabudnúť dýchať a že potom mi musí niečo povedať..že keď som sa jej opýtal na to dievča, ktorému som chcel vyznať city (Ona nevedela, že myslím ju, to som jej nenapísal), že bola hrozne žiarlivá. A že ma berie za rozhodne viac ako kamaráta, len ešte presne nevie, čo cíti..tak ma požiadala, či by som jej nedal trochu času...A ja som bol ako: "I'll give you as much time as you need" :))

Deria

jaaj, to je krasne! :) no isteze si netreba robit privelke nadeje, lebo ak to nevyjde, co je dost pravdepodobne,(ta dialka nie je sranda!) budes velmi sklamany. no ale clovek nikdy nevie, mozne je vsetko.
a ci to bolo spravne, co si urobil? no preco nie, ked to tak citis? uvidis, ako sa zachova ona, potom budes vediet, ci jej na tebe zalezi. vytrvalost ruze prinasa.:)

devon

Snažím sa to brať tak voľne..tak voľnejšie som napísal aj tú správu..Joj ľudia, ja som tak nervózny..normálne som to posielal so zatvorenými očami :D a nohy sa mu klepú doteraz..

Dadula56

Pozri, ber to tak, ze ti ostane pekna spomienka. Tiez myslim, ze to nema najmensiu sancu na uspech, ale spomienky su to pekne.

lilyianka

ale nikde nie je napísané, že ju napr. v lete nemôžeš ísť navštíviť, alebo aby ona prišla za tebou :)) a uvidíš čo a ako ďalej ... ale treba vyčkať, keď sa ozve a aká bude jej odpoveď na tvoje vyznanie

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ona, ja..vyznanie - Fórum - ZDRAVIE.sk