Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pamäť na tváre

Príspevok v téme: Pamäť na tváre
andy57

Zdravím, bojím sa že trpím nejakou chorobou, nedokažem spoznávať ľudí podľa tvárí, nielen takých ktorých som dlho nevidel ale aj takých s ktorými som sa bavil den predtým. Napríklad dnes som nespoznal svoju sesternicu, s ktorou som sa včera hodinu bavil. Problémy s pamaťou nemám, myslím že ju mám veľmi dobrú až nadpriemernú.Problémy s pamäťou mien nemám tieť žiadne len jednoducho nepoznávam ľudí, Za všetky rady ďakujem.

mangel5

Nic si z toho nerob, ja mam ten isty problem. A navyse staci, ze si da clovek ciapku alebo okuliare a som totalne v tahu. Dokonca som prisiel takto o 500.000 korun, lebo som poznal jedneho bankoveho lupica, na ktoreho bola vypisana takato odmena. Poznal som ho asi 10 rokov a minimalne 1-2x do mesiaca som sa s nim zvykol stretnut a prehodit par slov a nespoznal som ho - az potom, ked ho spoznal niekto iny som ho spoznal na fotke aj ja :) A pritom oficialne merane IQ v MENSA mam 124. Skratka to beriem tak, ze som vyborny v matike, fyzike, IT, technicky velmi zrucny a na taketo talafatky nemam uz mozgovu kapacitu. A este mi strasne nejdu jazyky - anglictinu mam doslova vydretu - pisomne dokazem komunikovat uplne bez problemov, ale moze na mna hovorit kto chce po anglicky, nerozumiem ani prd :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pamäť na tváre - Fórum - ZDRAVIE.sk