Ktorý telefon kupit?

Lulita

Samsung Galaxy S 4

jasne, ze kamosky maju len take ako inak :p :)))

mne sa zdaju nehorazne tie ceny, to ani nema taku hodnotu, este ak vymaknes nejaky dobry pausal no...

GoFruit

A kolko mozes obetovat?
Ak chces fotak tak hladaj telefon aspon min s 5 mpx ale lepsi je s 8. Potom mozes chciet aj s autofocusom. Ked chces surfovat na nete tak chces asi dotykovy tel.
Ja by som vyberala aj podla ziarenia pri hlave SAR. Iphony ho maju dost vysoké. Aj vacsina nokii. No takto ti tazko poradit. Ja som si vyberala aj mesiac. Porovnavala vsetko mozne a teraz som extremne spokojna.

zuziiik

nechcem telefon kvôli machrovaniu, vždy som mala telefony za 1 euro, potrebujem to kvôli tomu, že som v zahraničí a zíde sa mi aj na fotenie, pretože foták sa mi pokazil a aj kvôli internetu a rodičia mi nan peniaze nedajú, zarobila som si nan sama...

hunter0

nie je dolezite ake ma telefon funkcie, ale ako cool s nim budes a ako ti ho budu zavidiet ostatni. podla mna by si si mala vybrat iphone 5

GoFruit

Najprv si musis uvedomit co chces aby telefon robil ake ma mat funkcie ci chces len volat ci aj surfovat ci chces foyak a aky toho je strasne vela.