Ako sa vyvracať? (niesom bulimička!!)

Tomas 12345

Somprosteidiot :

3 rožky na raňajky? Nezdá sa ti to veľa ?

Rybie prsty zapíjať mliekom ? Čudná kombinácia. Podľa mňa toto je tým dovodom.

lekvar

Po jedle treba byť ešte 1-2 hodiny vo zvislej polohe (za počítačom, pracovať, pozerať telku), a až potom spať. Žalúdok posúva jedlo do čriev pomocou gravitácie. Ak si ľahneš hneď po jedle, jedlo ostane žalúdku dlho do noci, a vylúčená kyselina dráždi na pocit zvracania. Potom pomôže dať si kávovú lyžičku sódy, a hodinu sedieť alebo si aspoň ľahnúť vyššie na vankúš.

Somprosteidiot

Ahoj som chlapec 14 rokov skoro 15 rokov je mi zle od žalúdka cítim ako by som to mal uviaznuté približne kde je trojuholník "kde končia rebrá" dnes som bol na brigáde tak som si chcel dať s kamaratom jedno pivko malé a úplne v pohode celý deň jedol som ráno 3 rožky jablko potom o dakej 4 makovník asi 200 g a na večer som si dal rybie prsty zo zemiakmi asi cca 250 g do 300 a zapíjal som to 3 d mlieka potom som si išiel o pol 11 ľahnúť a tak som "zaspal" zobudil som sa za hodinu a bdiem do 1:30 neviem čo mám robiť sódu bikarbonu som si dal asi lyžičku podľa mňa to pivo dako hralo svoju rolu v tomto neviem poradťe mi

Somprosteidiot

Ahoj som chlapec 14 rokov skoro 15 rokov je mi zle od žalúdka cítim ako by som to mal uviaznuté približne kde je trojuholník "kde končia rebrá" dnes som bol na brigáde tak som si chcel dať s kamaratom jedno pivko malé a úplne v pohode celý deň jedol som ráno 3 rožky jablko potom o dakej 4 makovník asi 200 g a na večer som si dal rybie prsty zo zemiakmi asi cca 250 g do 300 a zapíjal som to 3 d mlieka potom som si išiel o pol 11 ľahnúť a tak som "zaspal" zobudil som sa za hodinu a bdiem do 1:30 neviem čo mám robiť sódu bikarbonu som si dal asi lyžičku podľa mňa to pivo dako hralo svoju rolu v tomto neviem poradťe mi

Neriesmeno3344

Ahojte,je mi moc zle a neviem ako sa rýchlo vyvracať. Skúšala som si dať prsty do hrdla a len ma naplno . (Ráno som jedla iba zeleninu som diabetik)

Midra

Kikulik, ked ti je tak zle, tak nabuduce si zapamataj co si jedla, cim si sa prepchala a uz to nikdy viac tak neprezen. Zvracanie nema zmysel. Len si vyzer to, ako si to prehnala. Odporucam nabuduce "vyprostovak", kupis bars kde

Kikulik2580

Nepomáha a navyše mám krámy a "preháňa ma" dnes som bola celý deň doma(kvôli "preháňaniu) a chcem byť aj zajtra...prosím rady ... PROSÍM.

Kikulik2580

Ahojte. Neviete niečo ako sa vyvracať ??
Skúšala som už prsty aj slanú vodu.
No nepomohlo to. Neviem čo mám robiť.Je mi strašne zle.