Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

BeachBody Insanity + Hip Hop ABS

Príspevok v téme: BeachBody Insanity + Hip Hop ABS
o_o

Ahojte, dúfam, že sa tu nájde niekto, kto sa trocha vyzná, ale chcela by som sa spýtať, začala som druhý týždeň s Insanity, je to celkom makačka, ale ide to :)) a dnes som objavila Hip Hop ABS, veľmi sa mi to zapáčilo, tak sa chcem spýtať, či to môžem cvičiť naraz? že najprv odcvičím jedno video insanity a potom tento HH ABS? nebude to pre telo príliš veľká záťaž?

o_o

kavoros:
áno viem, že mi stačí aj len to (veď mám pocit, že už po týždni vidím prvé výsledky :) ), len toto hh abs sa mi páčilo, ale dnes som to vyskúšala, ale no neviem, nejako ma to ani nebavilo..
možno ak vytrénujem postavu, s ktorou budem spokojná tak kebyže to s týmto hh abs len udružujem? (snažím sa stravovať zdravo)

kavoros

Insanity sa venujem už dlhšie a dokonca ho skupinovo precvičujem. Aj ako tréner môžem povedať, že si bohato vystačíš aj s pravidelným a poctivím Insanity cvičením.

Ak sa dostaneš do stavu, že už Insanity dávaš v pohode, môžes prejsť na Insanity Asylum (www.skfitkari.sk) alebo to skúšať dvojfázovo.

Samozrejme záleží, čo si od toho slubuješ. Insanity ťa vyšportuje, ale úbytok tuku budeš musieť stále strážiť najmä v kuchyni.

o_o

ina
ale mne sa aj ten hip hop páči a práve preto, že sa mi to nezdá dáke extra náročné, tak by som to chcela "sklbiť" dokopy.. len sa bojím, či už nebudem príliš telo vyčerpávať