Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

2-dnová Hladovka

Príspevok v téme: 2-dnová Hladovka
jupik447

Dobrý večer... Chcela by som sa vás opýtať aký máte názor na 2 dnovú hladovku ? :) Pila by som len bylinkové čaje a vodu... Chcem sa do toho pustiť kôli zdraviu a prečisteniu organizmu vraj je to zdravé takáto krátkodobá hladovka ale aj koli tomu aby sa mi trochu stiahol žaludok a prečistil lebo som bola na oslavách a veľa som toho pojdela a necitim sa dobre. No najmä by ma zaujímalo či neprídem o svaly .. či telo po takom krátkom čase nezačne čerpať zo svalovej hmoty . Dakujem

agartio

Nie, nezacne cerpat zo svalov.
2 dnova hladovka je bez rizika.
Ak pijes caj, uz to nieje hladovka, ale post. Hladovka je iba cista voda. Caj aktivuje travenie, lebo sa tam uz nachadzaju latky.

Do dlhsich hladoviek ako 3 dni sa bez precitania literatury o hladovkach nepustaj. Cca po 3 az 4 dni, ak sa pije iba voda, telo zastavuje travenie uplne, a prechadza na vnutorne vyzivovanie. Teda, az po 4 dni cerpa vsetku energiu zvnutra a rozklada aj svalovinu. Samozrejme, tukove zasoby pouziva prioritne.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

2-dnová Hladovka - Fórum - ZDRAVIE.sk