Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prostriedok na kruhy pod očami.

Príspevok v téme: Prostriedok na kruhy pod očami.
Prisaman

Caute. Už dlhšiu dobu mám kruhy pod očami a nič nepomáha. Studena lyžička z mraziaku, čierny čaj alebo citrón... Ja viem mal by som viacej spávať ale kedže mam dosť skoro školu ako ostatný tak musím skoro vstávať. Tak by som sa chcel teda spítať na nejaký ten prípravok čo si môžem zadovážiť trebarz v drogerií ktorý by fakt dosť zredukoval tie kruhy. Najlepšie úplne zamaskoval. A prosm vas, také rady ako napr že uhorky na oči. NIE! :D matka by ma vysmiala :P

agel123

prisaman ak chces naozaj riesit tento problem tak ti odporucim len to co naozaj funguje, a to obnovit kolagen v kozi gelovou vyzivou so zarucenym obnovenim kolagenu , ak chcems poslem ti aj fotky nasich ludi, odpisa ak chces naozaj tento problem vyriesit, inac som ti potom pisal zbytocne

Suzie25

Kup si take gelove vankusiky na oči, ktore das na chvilu do chladnicky, a potom si ich prilozis na oci. Zmiernuje to opuchy.

trady

piješ málo vody a skús obmedziť soľ na minimum :) ale ak nespíš aspoň 6/7 hodín tak na prípravky zabudni ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prostriedok na kruhy pod očami. - Fórum - ZDRAVIE.sk