Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otazka pre RNG

Príspevok v téme: Otazka pre RNG
Stranom

Amm problemy z videnim (svetlopachost, opakovane predmetov ked sa pozrem inam, vsetko mi kmita pre ocami, zrni, vidievam rozmazano), bolesti hlavy ,unava, zvysena teplota 37,1. nespavost, bolest krcnej chrbtice, oci,sumenie v usiach.

Mal som robene testy negativne na lazma,EBV, CMV, borelioza.
Na co si mam dat spravit este testy? Mononuklezu mi nikto nerobil, aj ked mam doma macku.

Co si mam kupit na parazity aby som ich vyhubil, alebo kde mam hladat problem. Dakujem

RNG

Nuz doplnky co som navrhol miesto predpisovych atb dostanes volne.

A na predpisove atb podla Wheldona potrebujes aj tak lekara, co ti ich predpise.

RNG

To mas poriadnu smolu!
Viac cez google.sk pod rng, chlamidie.
V pripade chlamidii ako v minulost s boreliami, lekari, kedze na to nemaju dobre testy ani lieky, tak "strcia hlavu do piesku ako pstros" a snazia sa ich jednoducho nevidiet.
Chlamidie pneumoniae im to ulahcuju tym, ze sa daju potlacit , ale nie znicit, a potlacene prehlasia za nie nebezpecne a hotovo.
To ze to podstatne znizi imunitu jednoducho neberu do uvahy.

RNG

Chlamidyl je liek na chlamidiu trachomis.
Clamiodie patria medzi infekcie, ktore znizuju imunitu, takze je potrebne ich potlacit, inac je clovek neustale chorlavy.Podobne ako borelie, L-formy, mykoplazmy a niektore virusy.

RNG

Stranom, nepriame metody, ako IgM su velmi nepresne a casto neodhalia mnohe choroby, ked su v nizsej faze.To plati duplom na chalmidiu pneumoniae, ktoru donedavna vobec nevedeli liecit vobec, a aj teraz je to len velmi otazne.
Pozor nezamienat si tuto chlamidiu pneumoniae z chlamidiou trachomis, najma sexualne prenasanu, ktora sa da liecit pomerne jednoducho. Viac na uvod najdes pri
en.wikipedia.org

RNG

Stranom, chlamidie pneumoniae sa nedaju prekonat a vyliecit je ich najmenej rocna zalezitost brania kombinacie atb(protokol dr Wheldona) alebo kombinacie antimikrobialnych ako odmaskovac NAC, serrapeptaza a antimikrobialne ako Samento, Citricidal a oleuropein z extraktu z olivovych listov.

GoFruit

ja si myslim ze posledna rada ktoru niekto kto dlho chodi po lekaroch a nic mu nepomaha je: chod k lekarovi. Dobra blbost co?

stranom

chlapi ved sa predsa nehadate , ved kazdy ma pravdu......za mesiac som objednany znova na MR mozgu a chrbtice, tak to snad bude ciste. Este dodam ze mi zistili prekonane chlamydie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otazka pre RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk