Uniformita

Vojtoo

xxy
nemyslim si, moja hlava je OK, keby chcem, tak to spravim, ale uz mi nejeden clovek povedal ze ani to mi nepomoze :D takze smola, nechapes preco sa volam LOST? :P

mayday

Mylite sa baby, na Slovensku sa všetci mracia a zazeraju, v zahranici sú ľudia viac v pohode a nesetria úsmevmi.

Vojtoo

vies, ja si narozdiel od teba, ak ma niekto oslovi, ci muz, ci zena, okuliare DAM DOLE, a pozeram sa im do oci, cim im vyjadrujem respekt a nie to ze "idem ta obtazovat"
ale ty si asi presny opak, ty mi este aj zabudnes dvere pred nosom..

Vojtoo

xxy
jaaaaaaaaaasne xxy
si sa inak vyfarbila

kazdy muz po tebe skace, :D

normalne mam chut byt skutocny pako teraz napisat taken ieco ze

"ty modelka" :D

take poznam, chudacik, chranis sa okuliarmi, cely svet ti robi zle, vsak?

cely.. ach... kup si taky taznik, od hlavy az po zem..

a nos okuliare aj v banke, aj kuklu, uvidis co sa stane.. vsade ti chcu len ublizit..

Vojtoo

mango.tree

necumel som na nu, len normalny ocny kontakt, viem co je normlany ocny kontakt, nie som blbec..
ale mas pravdu, mozno mala zly den..
a to bol len priklad, to potom slovaci maju casto zlu naladu :D
ale musim uznat, ze rumunky su na tom horsie.. a ODOST horsie.. tam maj uvrazebny pohlad..

toto neni len moj nazor, ale nazor ludi co poznam ze precestoval cely svet, boha jeho :D tak hadzte kamene na mna, aj sutre, mne je to jedno, ale ked 40-50rocny clovek pride a preukaze sa ze precestoval cely svet (a nie len jeden, mam dost obshiahly kontakt list v realite), tak asi nieco videl a zazil, takze slovaci co boli maximalne tak v Miami, a to tiez v luxusnom hoteli, videli asi menej, tak nie ? (videli to co by videli v bratislave, hilton ako hilton, mcdonald ako mcdonald)

ale to je jedno, ja to uz koncim nadobro, tak orevuar vsetci.. (ti co maju moj mail, maju, ti co ma poznaju, poznaju a ti co ma nenavidia, ma aj budu nevavidiet a co? mam vas viete kde.. nikde)

mayday

Našťastie som zažila časy, ked sa ľudia snažili vyjadriť, akí sú, skrz oblečenie, svoju jedinečnosť, dnešné baby asi nemajú šajnu o čom hovorím :)) uniformita a konformizmus na Slovensku je normálny jav, nielen v obliekaní, ale aj v myslení, životnom štýle. Je to pozostatok komunizmu, ked sa za výnimočnosť trestalo.

Dadula56

Ono vacsinou ti co sa usmievaju a civia su vykvetom muzskeho cirkusu hrozy. Fesny a inteligentny muz ma ine starosti, nez si utierat slinky nad zenami na ulici.