Uniformita

Vojtoo

doubledog, jj, kazdy si kupuje VW Golf :D a kazdy adiddasky, takze trafil si, u muzov je to vacsia katastrofa, nastatie..

Vojtoo

xxy, aha,cize ked sa prejdem auparkom/bratislavou/trnavou a neusmeje sa na mna ziadna som kkt, ze?
ale to ze sa prejdem napriklad Viednou, ci Zurichom, ci Mnichovom, ci Milanom, ci Monacom, ci Nice, ci St. Tropez, ci exotickymi destinaciami a usmiev vracaju (vratia, nie vyvratia), tak to uz co je?
Nikde na SR sa mi este nestalo, ze by ma zeny pozvali na "on the house", takze mila xxy, prestan uz haluzit, lebo trafas dost mimo.
Nie kazdy co je troll musi byt nutne luzer.. Ale paci sa mi to, takze kludne pokracuj :D

doubledog

ved to tak vobec nie je, ta roznost je ovela vacsia.

ale ked sme uz pri uniformite, u muzov je predsa aspon 1000x vacsia.

mango.tree

no ciastocne ano, dost sa na seba stylovo podobaju, ale asi preto, ze sa im to paci, tak co koho do toho. ja mam zas vlastny styl obliekania (lebo sa mi to paci, farebne a hlavne same sukne a saty atd.) a niekedy to nie je prijemne ked si ta vsetci vsimaju, tak ked chcem byt za nenapadnu tak rifle a tricko to istia, vtedy sa stratim v dave :D ale to len na tomto skostnatenom SVK, ked som vonku, tak tam som pomaly ja este taka najumiernenejsia na ulici.
a vlasy maju dlhe asi preto, ze sa im to lubi, ja mam tiez ale rysave. inak, to je normalne ze tmave, to je priemerna slovenska farba, vo svedsku by zas bola prevaha blond, v irsku rysavych - tych nefarbenych. a ked sa farbia, tak tiez preto, ze sa im to lubi. ako tu niekto povedal, nech chodia jak dvojicky, ked sa im chce, to mi vobec nevadi, ale to, ked otvoria usta, to sa niekedy (vacsinou) neda pocuvat :D

Vojtoo

Dadula56, no tu nejde o nadavanie na slovenky, ved v kazdom narode sa najde nieco ine..
a v ziadnom nie je kazda unikatna.
ved nakupuju v rovnakom obchode..
mozno zakladatel straca pointu v tom, ze ak by bol napr talian, nadaval by na ne, ze "kazda talianka je rovnaka" len v taliancine..
ale napriklad mne osobne sa nepacia tie pipky, ktore opisal, to nie je zena, to je sexualna otrokyna, a dobrovolna..
ale to je uz ina tema..
preco nema charakter? ci toto je jej charakter? no neviem neviem..
ale co sa mi na nich nepaci najviac je ta namyslenost, vcera som skusal ocne pohlady na jednu, z haluze ci sa chyti a ona neee, VECER mala slnecne okuliare, teda podvecer, absolutne nevhodne, a taka blond, vyssia nez ja lebo podpatky.. a proste keby je kamienok na ceste, zdrbe sa :D

Vojtoo

A toto mi povedala jedna zena (češka) ze "kokni jse, tyhle lidi jse uplne jinak voblikaj" ...
cize haterky, nie, nie su to len moje teorie, bol som vo svete a nie, nie len so svojim psom, ale s kamaratmi, takze haterujte aj nadalej, ak sa vam to paci ;-)
a haterky, nie, nenadavam na slovenky, ale na rozne individua, ktore sa opicia po sebe, takze ak k nim nepatrite, preco sa urazate? i ked zatial sa na moj prispevok asi nikto neurazil :D a henten to potom zglobalizoval cim pokazil temu, ale nevadi, chapeme saaa...

Dadula56

Strasne sa tesim az pride Beskyd a Vemeno a poskytnu svoje myslienky. Znova dalsia tema kde sa pride na to, ze vsetky zeny (a najma teda Slovenky, specialne Bratislavcanky) su povrchne prostitutky a otrokyne reklamneho priemyslu a plejada internetovych sklamanych muzov si pride kopnut. Vidim, ze Lost uz zacal, co ma prekvapuje, kedze si to od neho vsimam prvy krat.

mayday

Ehm, čo sa týka namyslenych pohľadov, tie majú asi všetci pod 28, chalani aj baby. Neviem odkiaľ čerpajú sebavedomie, keďže ked otvoria ústa, vychádzajú im samé sr...y, asi z toho značkového oblečenia. Výnimkám sa ospravedlňujem.

Vojtoo

Zmatenyy
nie len v taliansku, kazda krajina ma specificke obliekanie..
a hen kukaj co ti pisu, ze kroje :D
vidis ako im sibe?
staci nekopirovat rihannu a hento muzatku poker face a bude OK