Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veštenie veríte/neveríte?

Fedor

Ja mam aktualnu pozitivnu skusenost s vesticou Ankou z Bratislavy, co mi vyvestila sa postupne plni. Pouziva ciganske karty a kristal.Najdete ju na stranke www.vesticaanka.sk

ahojTN

Dobrý, ja som narazil na veľmi dobrú vešticu, ktorá mi zmenila život. Dlhé obdobie sa mi nedarilo a hrozila mi ekzekúcia. Po vyskúšaní viacerích som narazil na vešticu ktorá mi odrobila a ozaj sa mi život zmenil k lepšiemu, Spoznal svoju partnerku a s finančných problémov mi pomohla že mi povedala výherné čísla a vyhral som menšiu výhru ktorá mi pomohla z dlhov. Skúsil som to z výhrov u nej ešte raz ale druhý krát to už nevišlo asi som bol už chamtivý ale moc mi pomohla a stále pomáha asi by som bol už naulicy. Kontakt na ňu stastna.buducnost@gmail.com

nanuk

V Nitre a Bratislave existuje výborný veštec a jasnovidec Thomas, ktorý má bohaté skúsenosti a schopnosti. Kto nezažil môže mať pochybnosti, ale skutočne to funguje.

thomas-jasnovidec.webnode.sk

Tara 85

Ja som bola kedysi u veštici poradiť sa v ťažkej situácii. Bola to moja prvá návšteva u veštici. Pomohla mi psychicky, uľavilo sa mi. Povedala mi aj niektoré veci do budúcna. Nebrala som to však tak smrteľne vážne, brala som to s rezervou. Pomaly som na to zabúdala, až kým sa mi niečo nesplnilo a vtedy som si spomenula, že to som mala vyveštené. Po nejakých dvoch rokoch som sa rozhodla ísť študovať na VŠ, prijali ma. Dôvod nebol v tom, že mi to vyveštila, ale situácia v práci. Rozhodla som sa slobodne, len zhodou okolností a s úsmevom som si opäť spomenula, že to som znova mala vyveštené. V dobrom spomínam na moju vešticu, ktorá už nežije, čo ma mrzí.

sio

Ak hľadáš ozaj výbornú vešticu nájdeš ju v google je to pani Sevalinka.Mne pomohla osobná skúsenosť.Je však problém neberie každého vyskúšaj.Pekný deň

Filip TT

Ked verite v nadprirodzene sily, tak radsej dajte tych 50 Eur nejakej rodine s existencnymi problemami a dosiahnete pozehnanie.

Er

Zdravím, ja určite odporúčam vešticu Marciu zo Senca...jedna top žena už len ako človek...po odchode od nej som žila ďalšie tri mesiace v eufórii...veci sa mi splnili...správne mi opísala charaktery ľudí, minulosť ľudí okolo mňa, kde kto práve žije z mojej rodiny....a podobne...proste všetko ´´trafila´´ .... berie 50€na hodinu, ale fakt to stojí za to!

viki1991

som mamička na materskej a pred rokom som narazila na veľmi dobrú vešticu pani Helen. Vyveštila mi že otehotniem a narodí sa mi dievčatko čo sa aj splnilo. Predpovedala, že môj ocino bude mať žalúdočné problémy čo sa tiež splnilo. V tej dobe som mala finančné problémy s čím mi veľmi dobre poradila. Môžem len odporučiť (kontakt na ňu: stastna.buducnost@gmail.com

Som kto som

Dobrý deň, precitala som si vaše prispevky o vesteni.Vsetci mame dar vestenia pokial ideme cez srdce.Ak sa človeku otvorí kanál tak prijima info z astralu.Lenže taky človek sa najskôr musi očistiť aby mal jemnohmotne cítenie. Veľakrát je takyto človek nápadný a osocovany.Ale ako patrí k zivotu svetlo tak doňho patrí aj temno.Temno je vlastne sila k cisteniu.Ale o tom by sa dalo vela písať. A nezabudajte že vsetko zacina v hlave.Som kto som.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Veštenie veríte/neveríte? - Fórum - ZDRAVIE.sk