Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odstávanie rebra

mmm112

Sranda - Nech ti ho panboh vyberie a urobi z neho zenu :)
Vazne - ak ti to nerobi zdravotny problem, kasli na to - neries, nie je nic horsie ako sa rypat v tele s niecim, co ti inak nerobi problem.
Polovazne - mas peknu segru, aspon podla fota na FB ;) - bacha na mailovu adresu, ked niekam zverejnujes.

takajedna

to je skolioza (kriva chrbtica), mam ten isty problem uz od 14tich...takze chod za ortopedom :) mas len 15 to sa bude dat vyrovnat v pohode do 18ky :) bud ta posle na rehabilitacie alebo ak to je zle daju ti korzet... a treba vela plavat

faidra8

mam to tiez, clovek proste nie je dokonaly ani v stavbe tela, jedna strana rebier jeu mna viac vpredu ako druha, lekarka to videla, ale pokial ta to neobmedzuje, netreba to riesit

pilulka

:D ja tiez som rozmyslala pri nazve ako sa da odsat rebro, ale to nic, oni ti to opravia. :)
to budes mat z krivej chrbtice, skolioza? Odkedy to mas?

Sisi111

Tu v prvom rade ísť za lekárom. My nevieme ako to vyzerá, nemôžeme to veľmi posúdiť.

Ale čo ma zaujalo, že som klikla na túto tému bol ten nadpis. Nie ,,odstávanie rebra" ale ,,odsávanie rebra" a to je trochu rozdiel :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.