Zlý spanok

Príspevok v téme: Zlý spanok
menma

Dobrý Deň už asi týžden sa mi vkuse zlé spí bud sa zobudím na plný mechúr a musim isť na záchod alebo proste sa vela razi cez noc prebudim a večinov vstanem skorej ako mi ma zazvonit budík čiže pred 6.00 a to chodim spávať o 22.00 dakedy aj neskoršie nikdy som taketo problémi nemal a zrazu zle spím a podla mojho aj skoro vstávam cez víkend som nedokazal spat ani do 7.00 a už som hore... čiže som nevyspati ale spat neviem čim to je ? prosim poradte mi lebo vážne ma začina štvat ten blbý spánok chcem mat spánok ako som mal a chcel by som spat cez víkend aj dlhšie nie vtat o 6.30 a byt nevispati lepšie to neviem ani popísať neviete aký je problém? pripade kto ho už mal a ako ho vyriešil prosim poradte.

jamail

rad som si precital vsetky dobre mienene rady na zdravy kvalitny spanok...este k tomu HULÁKANIE susedovho psa celu noc do rana a máte to komplet..prepacte moj sarkazmus,ale nic horsieho som nezazil...aky sused,taky pes...alebo opacne...

Kiki77

Noo tych faktorov, ktoré ovplyvňujú spánok je ozaj veeeľmi veľa. Ale tak vo všeobecnosti nemal by si pred spaním aspoň 3 hod. jesť, športovať alebo akokoľvek cvičiť, piť, fajčiť, rozčuľovať sa, lebo to zvyšuje tlak...skús nejaké bylinkové čaje na upokojenie, levanduľa a tak alebo skús si predtým čítať alebo počúvať nejakú pokojnú hudbu a pod.robiť nejakú "nudnú prácu" ;) alebo mi ešte napadlo, skús si prečítať o tom článok na tejto stránke www.prepanov.sk tam je to viac rozpísané, tak hádam ti to pomôže :) veľa šťastiaaa :)

eviiiiiku

skúste neospan, lepšie sa mi po ňom zaspáva aj spí a nie je vôbec návykový, na krátkodobé problémy je super

mv269

Pri dlhodobých problémoch na príčine môžu byť niekedy aj negatívne zóny, pod posteľou. Označujú sa aj ako geoanomálie, geopatogénne zóny , alebo dračie žily. Častokrát pomôže presunutie postele o kúsok ďalej, alebo do inej izby. Viac informácií: www.dracie-zily.sk

nikinka27

Ide o to mne sa spi dobre ale pocas spanku hovorim a robim veci o ktorych ani neviem postavim saba idem niekde cupim ale ja si to ani neuvedomujem. Rano ked sa zobudim mi povedie co som robila,na zacatku sa len smejem ale potom si to uvedomim. Co sa stim da robit ? (mam13rokov)

menma

no kupil som si bilinkový čaj na spanie a proti stresu tuto noc sa mi spalo asi najlepšie za cely týžden čiže ak sa to zlepši je to ok ak nie tak angel tak ty napíšem

agel123

menma viem ti poradit specialne vyzivovy doplnok na nespavost ktory sa prave rano uziva aby sa spravne spotrebovala energia tak mi odpis ak chces svoj problem vyriesit