Dvakrat darovany darček

Vojtoo

pytam sa preto, lebo poznam ludi co vyslovene neradi pijimaju darceky, tam patrim aj ja :D
napriklad sme boli s kamosom v zahranici, a platil mi hotel, blby pocit..
ale napriklad, moj dedo daruje haluze babke aj po 45 ci kolkych orkoch co su spolu..
takze myslim ze ti ludia co tvrdia ze to vyprcha su but len hateri, alebo umyselne zabijaju nieco, co by mohli prezivat, neviem, take moderne EMO, alebo co.. hovorim,staci vypnut TV (okrem svojich filmov) a bude OK..
ale potom sa to vola diagnoza paranoja/blazon.
mozno je to ale len o povahe, niekto je taky, ze proste je tkay no, zbytocne uvazovat :) uz je cas spanku..

M8cr6

ja viem že ked vtačka lapaju pekne mu spievaju v takom čase ti aj zuby pomasiruje aj sa vykakať za teba pôjde...poznám u mamy a nevl. otca...tí sa vzali ked mali 40..teraz sem tam

mne je nepríjemné stále niečo dostávať, akože hotová som z toho, mne nikto tolko pozornosti nedal, takže nechápem...a nechcem aby to stále robil...tak chcel ma ujistit, že o mna stojí...poviem tak, bolo to rýchle aj s kixami ale o tom sa nedá pochybovať...či? prijímam každý názor

Vojtoo

Ludia hovoria, ze toto mu nevydrzi dlho (dost ludi), tak daj vediet, som zvedavy fakt.. Ci to vydrzi rok, dva, mesiac, alebo polstorocie..

M8cr6

Tak toto sem musím napísať.
Dneska mi volal, že pred bránkou mám košík s vitamínami pre mňa (som prechaldená a nemohla som ísť von) Vyšla som na okno, smiala som sa strašne, bola som velmi milo prekvapená. PoĎakovala som a hneď aj išiel..V košíku bolo ovocie, nejaké sladkosti a kvetiny. Spomínala som, že kvetiny a vždy nejaký darček dostanem pri každom stretnutí? Je veľmi pozorný, málo chlapov je takých. Aj keď retiazka po bývalej neni bohvie čo, tak sa jej zbavil....Ale všetka ta pozornosť...Musím to sem napísať
Chcela som diskusiu zmazať, ale tak niektorí to asi sledujú, neviem, tak to sem napíšem si vravím..

Takže to má stále šancu :-)

dafaq

inac dobre sa to cita, dufam ze mi odpustite :D ale aspon clovek vidi, ze ked sa snazi, tak to neni strata casu a mozno to raz niekto oceni :D
take hardcore pribehy co som tu cital, to by bolofakt na film, zaujimalo by ma v com sa obliekaju dotycny ludia, co takto menia darceky od ludi k ludom.. pokial nejaky Hugo Miletič tak chapem, ale ak nieoc "znackove" ako addidas, tak potom to bude dost tazka psychicka porucha.. :)
konieckoncov, ten co sa snazi vyhrava len vdaka tomu, kto sa nesnazi..
ale je mu luto tych ludi, ktori ich spoznaju :/

Laara

no to si vyhrala..drzy cynik, co si ta nevazi..chodi na sexzoznamku (samozrejme ze len zo srandy :D), ty mu to spapkas a este ti ako odskodne vesia na krk retiazku po byvalej..nebud hlupa a nestracaj cas s takym pakom..

slunce007

Ufff no sorry ale je to debil! a poriadny! Asi sa nevyrovnal este s rozchodom, alebo take daco. Vela chlapov co to skryva, ale kedze si to odhalila o to lepsie. Ved si ta Boze nevazi a povhybujem ze to moze byt laska.... zabudni nanho'