Ombre na farbene vlasy

orchidejka

hej videla som ze si vacsina bab robi ombre sama a to si aky odtien zvolis? este stale sa rozhodujes ci ta to uz preslo?

Lulita

orchidejka- ano sama, ja vobec nechodim ku kadernickam, mna sklamali viac krat - syndrom strihania az kym s povodnych chcenych 2 cm odstrihnutých nie je 20, take dakujem neprosim :) a tu v nasom meste su take palky, ze ani by som nedala, take ombre by ma vyslo aj na 50-60 eur, ked si pozries na youtube vela bab si robilo ombre same a s tou Lorealkou je to fakt jednoduche, no napisem, ci som sa odhodlala :D

Lulita

orchidejka - tak 3 odtiene kvoli prirodzenosti by boli lepsie, no ja by som nesla ku kadernicke, sama Lorealkou by som si urobila

mam dlhe rovne vlasy, nie postupka

orchidejka

vies, pocitaj s tym ze za to ombre dost aj zaplatis. mozno aj do 30€, cize ak sa ti to nebude pacit a budes to farbit, zbytocne tolko utratis. ale ak by ti nevadilo, tak nie je problem.
no ja mam hnede na vrchu (svoje povodne, este nikdy nefarbene), potom mam v strede taky odtien hnedej ako ked ti slnko vytiahne farbu aby nebol prudky skok medzi vrchom a spodkami vlasov no a na spodku mam nie ze svetlohnedu ale taku orieskovu, keby mi to dlhsie nechala tak pomaly chyti aj do rysava. asi ked si budem farbit vlasy, tak si budem davat presne taku farbu ako mam na tych spodkoch, mne sa velmi paci ta farba. no dobre, a ty nechces nieco podobne ako mam ja? ti presne poviem ako mi to robila - pri korienkoch svoje, v strede o odtien svetlejsie (davala farbu) a konce o 2 odtiene svetlejsie (vytahovane melirom). ja byt tebou, asi by som do toho isla a normalne ti kadernicka poradi. uvidis. ale ak sa dostanes k takej co to bude jedno, to bude horsie.

Lulita

orchidejka - cize mas hnede s hnedymi? teda spodky svetlohnede? ja som chcela ked uz tak skok na teplu blond, ale...cigaňa nechcem byt :D no na kratke by som to ani nedavala ombre sa hodi jedine na dlhe vlasy, inak odrast ako vysity...

Lulita

orchidejka - ved to sa bojim, ze budem vyzerat ako ciganka, co prave vyhrabala zvysky blond z bedne, oni maju vsetky ombre ucesy :))))) vcera som mala taky ombre amok, ale dnes ako som si to nechala ulezat v hlave neviem ci chcem, musim porozmyslat, prave nad tymi uplne rovnymi rozmyslam, ake by to bolo...

orchidejka

keby si vedela kolko som sa ja rozhodovala ze ci si to dam alebo nie, este normalne na kresle ked mi chytali farby tak som v duchu nadavala na co som sa to zase dala :D :D :D
inak toto s tymi vlnitymi a rovnymi vlasmi mas pravdu. moc to nevynikne na rovnych, ja som si takmer vzdy zehlila ale odkedy mam ombre tak sa snazim docielit aspon nejaky naznak vln ked uz nie uplne natocenie. fakt tie rovne su nic moc. a este ze ja som si asi posledny rok, rok a pol strihala vlasy tak aby som mala vsetky v rovnakej dlzke, lebo strasne dlho som mavala vlasy dopostupna strihane a potom som chcela zmenu tak ze pojdeme na jednu dlzku. ked sa mi konecne podarilo dosiahnut, tak som prisla s ombre a kadernicka ze mi to musi spostupnit lebo na rovnakej dlzke moc nevynikne. cize som zase tam kde som bola nedavno :(
nedavno som videla jednu babu, ktora mala vlasy asi tak 2-3cm pod uchom a mala ombre. vies ake to bolo skarede? ona mala asi polhlavu ombre a pol nic. cize to fakt vyzerali ako odrastene vlasy, hrozneeee. teda snad to mala ombre :)
co sa tyka tych roznych farieb ombre, tie modre by som si vobec nedala, to je riadne extravagantne, vsimla si si ked to mala christina aguilera alebo demi lovato? raz cervene, ruzove, modre...len oni to mali celkom dobre, ale ani jedna z nich nema cierne vlasy. mne sa to paci aj na tych svetlych vlasoch co ide do blond. mne sa zda ze ty mas podobne vlasy ako ja, mozno mozno ze ich mam kusocek tmavsie ale mne ich v ziadnom pripade nechcela davat do blond, mozno ze ak by som to tak ja chcela, tak mi to ani neurobi a posle ma kade-lahsie. vies to je tak, akoby si si dala blond melir do tychto vlasov. ja nechcem nikoho urazat, ale to ciganky tak mavaju..