Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Všade núkajú málo

0vecka

2 Maoam no dobre mozno to nebol dobry priklad ale si zober ze dat ako argument a casto to pocuvam ze rakusko je lepsie lebo je tam 13 a 14 plat je proste zavadzajuci... inak v nemecku je zase relativne normalny 13. aspon ja osobne nepoznam nikoho kto 13. nema...

Maoam

Mimulus, nehlad iba na prijmy, ale aj na vydavky v tych krajinach, ale kedze trcis na SVK,nemas paru o vydavkoch inde, lebo si nikdy roky nezil mimo SVK. Tymto koncim tuto temu.

Mimulus

Len pokračujte :D Je to naozaj veľmi vtipné a táto téma má niečo do seba :D A dvíha mi to náladu :)

Podľa mňa kto si prečíta aká je priemerná mzda na Slovensku v tejto téme tak sa musí smiať........A vysokoškolákov ani nespomínam :) Tému vtipy môžu zrušiť :D
Naozaj sa mi to páči

Maoam

0vecka - toto nie je o tvojej branzi, ty sam velmi dobre vies, ze pracujes v oblasti, ktora je v DE patriaca medzi niekolko par tych, kde sa maju ludia platovo velmi dobre a vedome si tam preto aj siel

ale nie kazdy pracuje v TVOJEJ branzi, su desiatky inych

0vecka

hmm zase tie 13. a 14. platy v AT su zavadzajuce... na mna sa napr skaredo pozerali ked som chcel 2,5k v rakusku a v nemecku brali 4k ako normalku... treba to jednoducho prepocitat na rok a hotovka

Maoam

LUlita - ale s prepacenim ma to se*ie, ako to bezi, vsade, u vas, u nas, vsade proste s vynimkou par krajin, ktore si vedome a mudro chrania to svoje, to su svetle vynimky

inak je to vsade spad dole, kym nenastane nejaky zlom a nova era a zacne sa vsetko budovat nanovo,ale dovtedy ....

Maoam

a aby nebolo malo, v sukromi tiez to same, no nic, dakedy su pady na drzku potrebne, co uz, mne nemal kto co vysvetlit, vzdy som mala len debilov okolo seba, tak co uz no, ani ma nik nechranil, vsak vies

lepsie je prebrat sa po 30tke ako nikdy po vsetkych strankach

Maoam

ja som si akurat sama sebe prisahala, ze do buducna uz ziadny sukromnik, rsp. uz len velke firmy s odbormi atd.

stacilo fakt, od 15tky brigady a potom 14r pre sukromnikov, stacilo do konca zivota fakt

a ked sukromne firmy, tak obrovske koncerny, ktore maju dobre odbory a ine zmluvy aj tarify

ak si kvoli tomu budem musiet urobit este inu skolu, urobim to, mne je to jedno ale toto co bolo doteraz, mi stacilo na prevychovu a prebratie sa do reality

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Všade núkajú málo - Fórum - ZDRAVIE.sk