bradavky

ericka

yvett, aj ja mam podobny problem..a to ani neberiem antikoncepciu...zacalo sa ti robit az odkedy beries antikoncepciu?ako to ides riesit?

yvett

Nie som odbornik a preto neviem na tuto otazku odpoved, ale aj mna nieco zaujima, ak nahodou niekto o tom vie. Okolo bradaviek sa mi robia cierne chlpky. je to normalne, alebo to moze byt priznak nejakej choroby? Berime aj anikoncepciu, moze to byt aj z toho? Dakujem!!!

ericka

ja mam trosku iny problem...casto sa mi stava ze ked som s nejakym chalanom a som vzrusena tak sa mi postavy len jedna bradavka a druha nic, az po nejakom case :)...je toto normalne??

sweet_berry

ja mam jednu vpacenu aj ked mi je zima prave vtedy to je viac viditelne
pri kojeni som pouzivala klobucik ale bolo to aj tak komplikovane
uvazujem o uprave estetickym chirurgom uz som si zistovala aj informacie cez konkretnu kliniku a lekara
zaujalo ma hlavne to ze ten zakrok robia ambulantne v lokal.anestezii a mozes ist domov a a hlavne to ze operacia prebieha s ohladom na to aby nenarusili mliekovody....moznost kojenia v buducnosti
zatial som nasla iba tuto jednu vsade tento zakrok uz neumoznuje kojit

una

Lucia, ja som o svojich bradavkach nevedela ze ich mam, kym som nezacala kojit, teda v 28 rokoch.Ale ostali vonku, aj ked som prestala, nastastie.

koksi

aj ja mam problem mam 20 a bradavky sa mi objaviea len vtedy, ak mi je fakt zima, inak su schovane a neviem preco...