Pomaly 3 roky zadaná, no až príliš veľmi sa mi páči iný, je to normálne?

Príspevok v téme: Pomaly 3 roky zadaná, no až príliš veľmi sa mi páči iný, je to normálne?
Angell

Neviem si pomôcť, ako to vyriešiť. Sme už dosť dlho spolu, máme spoločné záujmy, mám ho veľmi rada, a neviem si predstaviť, že by som ho nemala po svojom boku. Ale bohužiaľ neviem prestať myslieť na toho druhého. Neustále ho mám v hlave a rozmýšľam o situáciach, ktoré sme spolu zažili. Som už z toho taká chorá, že som sa priateľovi dokonca priznala, že sa mi páči iný. Myslela som si, že to pomôže, že to nejak spolu prekonáme. On sa dokonca začal viac snažiť. No nič nepomáha to. Má náš vzťah vôbec zmysel? Som z toho niekedy podráždená a odpyká si to on. Ale neviem si predstaviť byť bez neho. Veľmi by to bolelo, ale neviem či to nieje len zvyk už, alebo ľútosť. Ten druhý sa stal stredobodom mojho vesmíru, len neviem či má o mňa záujem. Stalo sa veľa vecí, nič intímne, no prišli mi ako prejav náklonnosti. No keď som sa s ním o tom chcela porozprávať, tak mi povedal, že nerieš to. Najradšej by som vymenovala všetky situácie, v ktorých vidím niečo viac, ale to by asi nikto nečítal. :D Najhoršie, ale je, že keď chcem vedieť dôvod prečo to nemám riesiť, tak mi to nepovie. Pritom nieje veľa možností. Nechápem prečo, keď nemá záujem prečo ma niekam nepošle...A posledný dodatok je, že všetci sme jedna partia, oni dvaja kamaráti/možno už nie na dlho :D/. Myslela som si, že už mám dosť rokov na to, aby som riešila takéto detinské ošiale, ale evidentne som asi chorá na hlavu.

dafaq

sice som 3 rocnyvztah nemal, ale osobne by som to ignoroval :)
zapaci sa mi?
no a ?
paci sa mi napriklad (ani neviem terazaka herecka) :D ale co ? :D
alebo suseda.. alebo spoluziacka..
ach, kokos,,, vedo tom je zivot, ze pride prekazka a snazim sa ju vyriesit.
neverim ze je to tazke tazke..
neverim ani na to ze po x casu bude nuda..
podla mna je to len a len o vnimani v hlave konkretneho cloveka.
pokial veri, ze po 2 rokoch je nuda. tak bude ALE len u neho/nej
pokial ja NEVERIM na srkiatkov, TAK NEEXISTUJU :D
a ked NEVERIM na to ze mi pokazi nejaka docasna haluz kolegina nech je akokolvek sexi, ci sexy, tak sa to proste nestane..
pokial VIEM CO CHCEM, a tak viem ze nechcem rozbit vztah pre novy, ktory sa rozbije zprincipu neskor, tak viem ze sa to nestane :D lebo to nechcem..
vzdy sa clovek bude pacit niekto.. len nechapem preco by sa mal clovek nechat uniest.
mne sa paci stihacka 30 metrov nad mestom.. aby som strasil ludi, no nerobim to :D (ale slota to robi no.. aspon si uziva zivot :D )

Monika_07

Ahoj Angell, presne viem o čom hovoríš, ja som zažila to isté, a presne po troch rokoch vzťahu. Toho mojho som veľmi lúbila, ale ja som mu to nikdy nepovedala že sa mi veľmi páči druhý, dokonca som mala niekedy pocit že aj toho druhého trošku lúbim. Ten druhý bol úžastný, chcel aby som sa rozišla s tým mojim, ale ja som to nedokázala, nevedela som sa rozhodnúť, ale mala som vole krásnych zážitkov s tým mojim chlapom a veľmi som ho lúbila a nevedela som si život bez neho predstaviť. Takto som to vysvetlila aj tomu druhemu.
No a čo sa mi stalo potom. Po 4 rokoch som zistila som že ten moj chlap ma už nelubi, on sa somnou rozišiel a časom som zistila že ma aj podvadzal.
A akurát v tom čase, ten druhý ktorý sa mi tak veľmi páčil si našiel priatelku a je s ňou dodnes a to je už rok a pol od vtedy. Dnes ma aj trošku mrzí že som ho neuprednostnila, ale vtedy som to spravila tak ako som cítila..

TinaM

Povedat chlapovi, ze sa mi paci iny? Wtf? To malo asi taky vyznam, ako keby si mu odrezala nohu- boli to jak svina a bude s tym zit do konca zivota. A najlepsie na tom je, ze si cakala, ze ti to pomoze a ono to nepomohlo. Zahada.
A co chces s tym druhym riesit? Vyries najprv svojho prveho. Lebo (ako tu uz bolo spomenute nieco s bezpecnym pristavom) ak ti tento novy povie, ze ta chce, bez mihnutia oka toho stareho posles do prec. A podla mna ta on vobec nechce, ale ty si domyslas nejake naznaky. Lebo keby ta chcel, uz o tom vies ;)

Dadula56

Uz davno si mala zariadit, aby si sa s tym druhym nestretavala a nezivila to zbytocne. Ak ti na priatelovi zalezi a nechces byt bez neho preco lezies do situacii s tymto a len hladas kde vidis "nieco viac"?
Namiesto toho sa este jemu zveris s tym, on sa, chudak, "zacne viac snazit" pricom jediny, kto sa tu ma viac snazit, si ty. Hras na dve strany, naramne ti to musi lestit ego. Alebo ak to nie je zalezitost ega, tak nemilujes ani jedneho z nich. Pripadne priatela zneuzivas ako bezpecny pristav, az pokial nepride nieco lepsie. Voci nemu je to naozaj nechutne a on musi byt dobry chlap, asi zamilovany az za hranicu racionalneho uvazovania, pretoze to ako zareagoval by bolo velmi dobre pre zenu, ktora aj skutocne chce situaciu riesit. Ty nechces. Lebo ste jedna partia? Ako vyhovorka dobre...
A tiez suhlasim s prispevkom o polcase rozpadu. Ak nechces vztah, nemaj vztah. Ak citis, ze si si este neuzila, nezavadzaj dobrych chalanov, ktorych je malo a chod si uzivat.

dafaq

No a toto iste zazijes aj s tym novym, cize polcas rozpadu tvojich vztahov su 3 roky alebo menej :D
Neviem no, ale mali by takym ludom zakazat vztahy :)
Ten druhy ta bavi preto tak, lebo je novy, ma tajomstva a nepoznas ho, potom sa ti znudi tiez.
Vsetko je V HLAVE..

unknown89

Ak ta tvoj chlap lubi ... nechcel by som byt v jeho kozi .. neviem si nieco take predstavit ... neskutocne mu tym ublizis ...