Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dúfať alebo opäť začať žiť?

Príspevok v téme: Dúfať alebo opäť začať žiť?
emilka

Dobrý deň,

už neviem čo robiť, preto som sa rozhodla sem napísať možno sa niekto nájde kto mi poradí. Vopred ďakujem za každú radu.

Takže už je to vyše roka, čo sa mi páči jeden chlapec, vlastne nepáči sa mi, zaľúbila som sa do neho, žiaľ on o tom nevie, nemala som odvahu mu to povedať alebo napísať. Boli sme spolu pár krát von, písali si smsky, no niky nedal až tak najavo žeby z toho mohlo niečo byť. Ja žiaľ taká naivka stále dúfam, že raz už prejaví svoje city ku mne, ale asi čakám márne. Už neviem ako ďalej, pretože to čakanie ma ubíja zvnútra. Chcela by som sa pohnúť ďalej, odmietam pozvania od iných chlapcov, pretože aj tak by som na tom stretnutí myslela na neho. Ale ako sa pohnúť ďalej, viem že to od neho asi nepríde, myslím ten prejav lásky.. Dokedy mám čakať ešte? a vôbec mám čakať na niečo, čo nepríde? začínam sa s tým pomaly zmierovať. Asi je na čase pohnúť sa ďalej a dať šancu i niekomu inému.. čo myslíte? ďakujem veľmi pekne za rady...

emilka

:O nečakala som až toľko odpovedí typu "že mu to mám povedať" .. fúúha tak dobre ľudia zavolám ho vonku a nejako to zo seba vykokcem :-) ďakujem Vám, a držžte palce heh

mmm112

Ked som bol v puberte tiez sa mi pacila spoluziacka, chodili sme spolu von, len sami dvaja, rozpravali sa a nic viac. Ja som nemal odvahu jej to povedat a dufal som, ze sa dovtipi, ze ked s nou chcem chodit len tak na prechadzky, ze mi nie je luto s nou travit cas, tak ze ju mam rad. Skoncilo to tak, ze po skole sme isli kazdy inam a stretli sme sa az po par rokoch, ked uz sme boli dospeli a mali sme obidvaja svoje rodiny a vtedy nam pri rozhovore obidvom doslo, co medzi nami bolo. Nie nelutujem, ale vtedy stacilo, aby niekto z nas (hocikto) urobil prvy krok a mohlo to dopadnut uplne inak. Sranda, ze v puberte je to take tazke ale zase je to take zlate vtedy :)

dafaq

Aj ked mu to povies, on ta nezahodi, len ty budes mat problem, o nieco mensi ako teraz.. kamrati byt mozete aj nadalej, preco nie ? A MOZNO potom si on uvedomi, ze k tebe nieco citit moze, atd..
ale nedufaj ze ti tu niekto napise recept, kazdy je tu len pre haluz a srandu.
kazdy vztah je unikatny a mozes h pokazit 1999 posobmi.
fungovat moze len 1 sposobom..
takze asi tak :D

dafaq

"no niky nedal až tak najavo žeby z toho mohlo niečo byť."

pamataj ze narodizel od zien, muz nedokaze citat myslienky..

TinaM

Pozri sa na to realnejsie, trosku sa "odosobni" aby to bolo pre teba lahsie. Co mozes stratit? Podla mna nic. Ak ide o priatelstvo, tam je dolezita uprimnost. Tak bud uprimna. Cim dlhsie to v sebe dusis, tym "tragickejsie" to vnimas a pritom o nic nejde. Zalubila si sa, povedz mu to, uvidis, ako zareaguje. Prinajhorsom sa na par tyzdnov prestanete stretavat, kym to prehrmi, a potom mozete byt naozaj dobri kamarati. Ved laska nie je nic zle. Ked je neopatovana, je to trosku bolestive, ale hnevat sa za to na teba nebude a ty by si sa tiez nemala. A co ty vies, mozno citi nieco podobne aj on :)

emilka

Asi máš pravdu, len kde nabrať tú odvahu mu to povedať... ach jáj vyplakávam tu ako nejaká pubertiačka..
Ďakujem veľmi pekne

TinaM

Priatelstvo, v ktorom ty vzdy trpis, ked ho vidis? :)
Moja zlata, povedz mu to- ved nemyslime nejake dojimave vylevy, len uprimne slova. A uvidis, co ti povie. Ak ta aj odmietne, tak to mozno urobi velmi citlivo a nic sa tym nepokazi.A ty budes moct ist dalej.

Dadula56

Povedz mu to. Ak mu to povies, on ta odmietne, tak sa skoncia tieto pochybnosti a nadeje. Ak ma rovnake city, tak pre teba lepsie.
Dolezite je, aby si konala, pretoze necinnostou len upadas do smutku, depresivnych nalad.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dúfať alebo opäť začať žiť? - Fórum - ZDRAVIE.sk