Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stale mimo z minuleho vztahu...

Príspevok v téme: Stale mimo z minuleho vztahu...
zblazneny

Ja to nechapem, uz je to skoro ponad dva a pol roka a ja stale myslim na X veci co by mohli byt inak! Neboli sme spolu par mesiacov ale par rokov, nebol to najlepsi vztah, mal vela chyb ale aj napriek tomu na toho cloveka myslim. Su obdobia ktore su v poriadku, mam aj druhehu partnerku uz dlhsie, ale potom sa mi dotycna osoba pripomenie a mna to chyti ! Zaziva niekto take stavy aj po takej dobe???

Agnes998

Ja som mala nieco podobne na zaciatku sucasneho vztahu, ale nie tak dlho! Byvaly ma stale klamal, ten vztah nemal zmysel. Rozisli sme sa a sama som bola 2 roky, ja po kazdom vztahu potrebujem dlhy cas kym som schopna mat novy. Dala som sa dokopy so sucasnym a stale som porovnavala. Sucasny bol vo vela veciach lepsi ako byvaly, ale boli tam aj veci, v ktorych bol lepsi byvaly. Vzdy, ked taka situacia nastala tak som myslela na ex a spominala. Sucasnemu som to ale nikdy nehovorila, to by si nezasluzil. Bola som z toho ale podrazdena. Po par mesiacoch som si ale na sucasneho zvykla po kazdej stranke, ma fakt o dost viac pozitiv ako byvaly. Momentalne uz na byvaleho nespominam a uzivam si len sucasneho. Ty si s tvojou partnerkou ako dlho?

MultiLevel

Naco mas novy vztah, ked evidentne nemilujes? Vies ty vobec o tom, ze ublizujes svojej sucasnej partnerke? Co ti tak vlastne chyba z minuleho vztahu? Ako ste sa rozisli? Vyriesili ste si vsetky otazky a dali papa, alebo ste to nedoriesili?
Sam pises, ze predosli vztah nebol dobry, ten sucasny je aky? Je lespsi? a ty aj napriek tomu premyslas nad tou pred tym? Myslela som si, ze cosi taketo sa stane len zene, nuz ale :D
Skus sa k tomu postavit ako chlap a zacni mysliet logicky. Ma zmysel uvazovat nad minulostou? Nad tym, co by bolo ine, keby? Ja ti poviem co by bolo ine...NIC :) Evidentne ste s byvalou partnerkou nemali az taky ruzovy vztah, hoci trval dlhsie. Je logicke a normalne odist z takeho vztahu a najst si nieco lepsie. Keby ste sa aj k sebe vratili, nebude to iny clovek. Stale to bude to iste dievca a ten vztah by casom bol zas taky isty ako pred tym. Ma logiku tuzit za niecim takym? :D :D

sisa sisinka

ahojte..poradte mi,zacala som si vztah s muzom,ktory je naozaj doby..aspon si to myslim.Predomnou mal priatelku 4 roky..ona ho potom zacala pomalinky odsuvat na vedlajsiu kolaj..dovod asi ten,ze on zije uz dva roky v zaranici..vidali sa sa raz za tri mesiace..vikend..ona tam nechce za nim ist,tak sa rozisli..uz je to rok!! mne sa prihovoril,rozumiemesi,mame podobne nazory..vsetko klapalo,ale jedneho dna mi povedal,ze mi nechce ublizit,ze on ssa boji,ze ho to zas chytilo,ze na nu mysli,ale vie,ze oni dvaja uz nebudu spolu nikdy..aby som bola troska trpezliva,dala mu este troska casu,ale ze o mna nechce prist..ja tommu neverim..hovori,ze ma lubi..ja si myslim,ze ona ho nechala aj koli jeho chorbe,je bechterevik..a myslim si,ako zdravotacka,ze nechce takeho muza...on bol zalubeny..ale na co si zacinal so nou,ked teraz chce cas...prosil ma,aby som bola trpezliva

Monika_7

Ja zažívam to isté, stále myslím na svojho bývaleho, a stále k nemu niečo cítim. Sme bez seba pomaly už dva rokdy, mala som aj kadejaké romaniky ale vždy som si spomunula na mojho bývaleho a vždy sa to skončilo, teraz som sama. Zatial som s nikým nebola šťastná tak ako s ním a nikoho som tak nemilovala. Zažili sme spolu veľa krásneho, rada na to spomínam, možno aj tie zažitky mi chýbajú lebo ako niesom s ním cítim sa stále sama a chýba mi ten pocit šťastia a lásky, ktorý som mala pri ňom.

TinaM

Mne trvalo 5 rokov, kym som sa uplne "spamatala" a vyrovnala s mojim 3-rocnym vztahom, ktory krachol. A to som uz teraz 2 roky v stabilnom krasnom vztahu. A az teraz dokazem uprimne povedat, ze som za tym. Chce to cas. A kontakt so ziadnym z mojich byvalych neudrziavam, pre mna je to zbytocne. Samozrejme, ked sa stretneme, tak sa prihovorim, s tym problem nie je. Ale kavickovat a pisat si- na co, uz nikdy to medzi nami nebude take, ako ked sme boli spolu (co ani nechcem) takze je to pre mna uzavrete.

winki

Pokiaľ som nebola šťastná vo vzťahu, tak áno stále som sa utiekala k minulému aj keď to bol vzťah plný bolesti.
Od kedy mám, ale bezproblémový, vyrovnaný vzťah s partnerom, tak toho minulého už neberem, tak ako vtedy. Popíšem s ním, čo je nové a to je všetko. Ako náhle odpíšem tak aj v momente zabudnem a nemyslím na neho.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stale mimo z minuleho vztahu... - Fórum - ZDRAVIE.sk