Je Zadany . . .

Príspevok v téme: Je Zadany . . .
Anite

Ahojte,

Pred pol rokom som si nasla novu pracu.Robim tam s dvoma chalanmi.Ja som sa s tymi dvoma chalanmi dost zblizila. Boli sme vsetci parkrat vonnku.Nedavno sme boli na kolotococh.
ked som tam zacala pracovat tak sa mi velmi pacil ten jeden chalan,v tom case nemal babu,bol single.Potom som sa dozvedela ze aj ja sa mu velmi pacim.

No a cislo dva mal babu.Ten ma v tej dobe niak nepritahoval.No lenze ako som tam zacala spoznavat cislo jedna tak sa mi prestaval pacit a viacej sa mi zapacil ten druhy az na to ze ma babu s ktorou je uz pomaly rok.

Som povedal ze sa mu lubim a aj baby v robote poveadali ze sa mu lubim.
Problem je ze obidvaja chalani su v podstate najlepsi kamarati. A dakedy mam pocit ze ked sme spolu vsetci vonku ze na mna ziarlia.Aj ked ten druhy ma babu.

Neviem,co si myslite? Chcela by som nieco viac s chalanom cislo dva.Lenza ma babu. Mysllite ze ked chalan ma babu ze sa moze este zalubit aj do inej? raz ako som sa s nim rozpravala som sa ho spytala ci ju miluje,zavahall a povedal ze ani nie.Ze je s nou iba so zvyku.

Mam skusat sa s snim zblizit?alebo to nema zmysel kedze ma babu?Naozaj sa mi on lubi a myslim ze by sme si dobre vychadzali.

Dakujem za nazory.

slunce007

Ja som sa raz dala dokopy s chlapom ktory bol zadany a koli mne opustil frajerku po 7r. a to on vravel o zvyku... to som chapala a 3roky s nom nemal sex mali bratsko-sestersky vztah to chapem, ale po roku to tvrdit predsa nemoze... vztah neni praca, ze "uz som si vtej praci zvykla a nechce sa mi ist do inej" je divne nezda sa ti to?

dafaq

Agnes998, ale su taki, len su "udpupany" vacsinou (vid toto forum) a "hatermi" tak su ticho a v pokojnom kruhu rodiny sa smeju na tychto "hateroch" :D alebo tychto temach.
ale nie, robim si srandu.
taki muzi nemaju cas na forum..

Agnes998

To uz fakt neexistuje pomaly ziaden muz co je normalny a verny? O akom zvyku to hovori po roku vztahu? Vsak to su spolu dost kratko, ked ju uz po roku nemiluje a je s nou zo zvyku, aky vztah by mal s tebou keby sa ti nejak podarilo s nim dat dokopy? A ako dlho by mu vydrzala laska k tebe? Hladas partnera na rok alebo na dlhy cas? S tym druhym si radsej nezacinaj lebo sa skaredo popalis.

M8cr6

Dadula56 ma pravdu podla mna

presne to sa aj hovori, že ked kvoli druhej nechal prvu, tak aj tu druhu necha kvoli inej.

Dadula56

Aby sa ti nestalo, ze o rok bude ten druhy hovorit nejakej inej, ze ta ani nelubi a je s tebou iba zo zvyku. Preco tolko zien veri tomu, ze akurat ony su tie vyvolene, ktore muza zmenia a zrazu, ked bude s nimi sa nebude spravat k zenam ako chrapun? Ako sa sprava k nej, tak sa bude aj k tebe.
Alebo mu ide len o sex a vidis ako daleko sa s tym dostal, cela si hotova.

lilyianka

číslo dva je riadny debil, ak po roku povie, že ju ani neľúbi a že s ňou je len zo zvyku ... možno ťa chce len do postele a potom by ťa odkopol a zrazu by už svoju frajerku straašne miloval ... chúďa to dievča čo s ním je .. už teraz ju ľutujem, za to akého somára má ..
no a byť na tvojom mieste, kašlem na neho, chová sa ako totálny pako a ked je napísane, že ak by si začal s tebou, nepríde nejaká iná a ty budeš v tej situácii ako možno teraz jeho terajšia priateľka ...