Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vas nazor na moju priatelku

Príspevok v téme: Vas nazor na moju priatelku
asi kkt

Zdravim,

mam taky problem s priatelkou, v zime som ju pristihol na plese (ja som tam nebol len som ju prisiel pozriet ked som isiel z mesta ako sa ma) ako isla s inym muzom von kde boli na seba natlaceni. Odpustil som jej to s tym, ze vravela, ze nevedela co robi lebo, ze taka opita este nikdy nebola. Povedal som jej ale, ze sa nic take nesmie uz stat. Teraz som zistil, ze si pise so svojim byvalym zaujmom, ktoreho tvrdi chcela dohodit kamaratke. Ked som ju poziadal aby, mi dala precitat konverzaciu so zaujmom povedala ze ju uz vymazala. ked som ju poziadal aby mi ukazala konverzaciu s kamaratkou o tom, predomnou ju vymazala. Ja to beriem ako za dokaz toho, ze nieco nebude v poriadku. Ona tvrdi, ze to spravila aby som tam nenasiel nieco co by som si vysvetlil po svojom, ze by sa to nedalo obhajit, priznavam, ze som trosku ziarlivejsi hlavne po tom co som videl v zime.
Co si o tom myslite vy?

Vojticek

Bude vediet zit s tym ze ho priatelka mozno podvadza a on nepozna pravdu ci ano alebo nie?

ach jaj

a prezumcia neviny ti nic nehovori?

cize ak pridem za tebou a poviem ze hej tvoj muz/priatel ta podvadza, hned ho zacnes podozrievat? :P

asi nie, ale ak ti to povie dobra kamoska napr, atd..

ja neviem, ja sa spravam podla prezumcie neviny a nie prezumcie viny. a nebudem niekoho podozrievat, alebo sudit len tak.. a uz vobec nie, niekoho TAK blizkeho..

ale tak mozno sa mi to vypomsti ale vies.. u mna je to take, ze ak verim tak absolutne.. lebo ak sa sklamem, mam v 3,1415ci ci a co stratim, potom stratim uz VSETKO.. ak chapes ako to myslim.. takze nikdy nepodozrievam :)

Prezývka

Vojtoo ->
Nebude to epicfail pokial to splni ucel a ukludni ta to.
Vo vztahu musi byt harmonia, pokial mas podozrenie, spravas sa nevedomky k tej druhej osobe horsie ako ked si v pohode. Viac podozrievas, tvoja nalada je podrazdenejsia.

Ak ta dokaze ukludnit len fakt ze poznas pravdu tak to je jedina moznost.
Tu si totiz polozil zle otazku, spravne ma zniet ta otazka totiz takto: Bude vediet zit s tym ze ho priatelka mozno podvadza a on nepozna pravdu ci ano alebo nie?

Vojtoo

Prezývka
ved prave to, ze ak budem na niekoho robit keylogger a spionov a nepotvrdi sa, tak to je dost EPICFAIL, ci nie?
a toto by som nebol ochotny riskovat.
lebo ak by niekto chcel podvadzat, och.
by som si (nenapisem :D nedam navod zadarmo..) :D
ale chapem ako to myslis..

a povedzme, ze da ten keylogger, a nepotrvdi sa nic, vedel by ON s tym zit, ze toto urobil?

Prezývka

Vojtoo -> no pred vsetkymi krokmi si treba prv ujasnit co svojimi krokmi chcem dosiahnut.

Povedzme to takto na priklade:

Mam pochybnosti ze trebars priatel podvadza, ci pise na internete, dohaduje si nejake stretka a podobne.

Prv ako hocco zacnem robit a to by malo platit pre kazdeho je to ze co tymto chcem dokazat. Ak chcem s nim nadalej ostat je zbytocne nieco riesit aj ked mam pochybnosti.

Ak s nim chcem zostat len vtedy ked ma nepodvazda je najlepsie si tuto pravdu overit.

Je ale zbytocne sa tieto veci priamo pytat z oci do oci ako spominas.
Ake by boli asi odpovede?
Ak by ma nepodvadzal tak by povedal nie nepodvadza a tak by som nastrbila doveru aj u neho.

Ak by ma podvadzal tak sa neprizna.

Teda aky je dovod pytania sa takychto veci? Opat nulovy ako vsetky ostatne veci ktore si napisal.

Ak sa chces raz dopatrat k pravdu musis pouzit metody ktore ta k tej pravde dovedu. Ak pravdu nechces vediet nemusis robit nic. A to pytanie sa je uplne zbytocne ak dopredu vies ake su mozne odpovede.
Len to dokaze narobit este vacsiu skodu ked si zoberieme pripad ze tato domienka o nevere sa nepotvrdi zbytocne nastrbime doveru aj u partnera na ktoreho budeme utocit otazkami miesto toho aby sme si tento vlastny problem vyriesili v tichosti sami na zaklade dostupnych prostriedkov a az potom s dokazmi v ruky vyniesli rozsudok alebo sa z celej tejto veci stiahli a opat ukojili nas pocit istoty ze sme sa mylili a vobec nic sa nedeje.

Jednoducho nevies sa do toho vzit Vojtoo a ked raz nechces poznat pravdu uz dopredu nemusis sa ani nic pytat len si zit v tvojom domneni a v tvojom svete. Plati to co som pisala na zaciatku treba sa rozhodnut co tym chcem sledovat este skor ako nieco spravim.

Vojtoo

jemu nepomoze uz asi nic :D
a myslel som si ze je to uz vyriesene..
vzdy sa to zvrhne na offtopic az ked je to vyrisene
a my len debatujeme, ci hadame sa, to je fuk, o spranvom rieseni.
to je normalne, ci mame kyvat hlavu na kazdu blbost?
:D

Vojtoo

Prezývka
Pisem to, oc by som robil,ak by som taku vec mal, tak by som sa jej spytal priamo, a nikdy by som neliezol do sukromia.
Len tak mimochodom, je to trestny cin, ale nevadi.. (ten keylogger)
A tie rady, ze daj jej/mu tam keylogger, to by som poradil, ak by som mal 13.
Myslel som si (mam 24), ze take veci dospely (myslel som si ze som), nerobia..
Nepoviem, ak by na nu povedzme poslal nejakeho plateneho baliča, či by podlahla a podobne. (I ked ja by som neurobil ani toto, ale nevadilo by mi, ak by to niekto skusal na mne, ale keylogger by som neroleroval ani na sebe od nikoho).
Jednoduchto su zbrane, ktore (a myslim vyhradne v partnerskom) vztahu znamenaju asi DOST tenky lad, a sekundu pred koncom..
Vezmi si, ze by mu na to prisla.. Dovera zas o kusok dole.. Ci kus?
A tie moje pribehy som pisal preto, aby som ukazal, ze sa da doverovat aj inak, ako keylogger.
Myslis si, ze ja nemam niekedy paranoju? Ale tak.. heh.. uz som asi povedal viac nez dost :D
Ked ma niekto gule na odpocuvanie, nech ma gule aj na ocny kontakt.
kokso.. kam sme to dospeli.. kam?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vas nazor na moju priatelku - Fórum - ZDRAVIE.sk