Vas nazor na moju priatelku

Príspevok v téme: Vas nazor na moju priatelku
asi kkt

Zdravim,

mam taky problem s priatelkou, v zime som ju pristihol na plese (ja som tam nebol len som ju prisiel pozriet ked som isiel z mesta ako sa ma) ako isla s inym muzom von kde boli na seba natlaceni. Odpustil som jej to s tym, ze vravela, ze nevedela co robi lebo, ze taka opita este nikdy nebola. Povedal som jej ale, ze sa nic take nesmie uz stat. Teraz som zistil, ze si pise so svojim byvalym zaujmom, ktoreho tvrdi chcela dohodit kamaratke. Ked som ju poziadal aby, mi dala precitat konverzaciu so zaujmom povedala ze ju uz vymazala. ked som ju poziadal aby mi ukazala konverzaciu s kamaratkou o tom, predomnou ju vymazala. Ja to beriem ako za dokaz toho, ze nieco nebude v poriadku. Ona tvrdi, ze to spravila aby som tam nenasiel nieco co by som si vysvetlil po svojom, ze by sa to nedalo obhajit, priznavam, ze som trosku ziarlivejsi hlavne po tom co som videl v zime.
Co si o tom myslite vy?

Prezývka

ghjghg ->
pokial je dovera nastrbena, mozes nadalej uvazovat ako zakladatel temy ze co ak toto co ak tamto co ak hentoto alebo si to jednoducho overit.
Ak je raz nieco nastrbene je irelevantne hovorit o maximalnej dovere vo vztahu ked uz raz je nastrbena.

Prezývka

Vojtoo - >

Nemam zenu, mam manzela.

Vypisujes o sebe a tvoje zivotne pribehy a postoje ale to je nezaujimave. Neposkytuje to ziadne riesenie problemu ktory popisuje zakladetel.
Je absolutne nezaujimave ze ty na to nemas zaludok a ze ty to riesis inak. Zakladatel temy tvojimi radami problem nevyriesi a k pravde sa nedostane.
Tvoje osobne skusenosti z tvojho zivota nepridavaju k teme ziadnu pridanu hodnotu a nijako neriesia tento vzniknuty problem.
Je absolutne irelevantne a nelogicke aj zavadzajuce bavit sa o tvojich pocitoch ci o tvojej domacnosti, bol nacrtnuty problem, poskytla som jeho riesenie.
Ty poskytujes svoje pocity a pribehy rozpravky a bajky o sebe a tvojej manzelke s 0lovou vypodnou hodnotou kedze ty takyto problem ako zakladatel temy nemas.

ghjghg

Tak ja zacnem tym ze super prezyvka :D :D dalej si myslim ze najdolezitejsie na vztahu je vzajomna dovera a tym ze ju teraz budes ziadat aby ti ukazovala kazdu konverzaciu na nete, nic nevyriesis.. nechces aby ti aj nahravala co si s kym rozprava ??? proste neda sa kontrolovat na kazdom kroku.. bud jej veris alebo neveris..

Vojtoo

A hej, kludne to mohlo byt preto (ze mi zveri jej hesla) aby som si nieco "omylom vsimol" :D ktovie.. ake taktiky maj uzeny. No na mna toto nezaberiem.
Mam aspon (relativne) kludny spanok, ked nepodvadzam ludi, ktorym by som mal skor verit, ako ich preverovat.
Doveruj ale preveruj je alibisticka alkoholicka pr... :D to plati v biznise, ale nemyslim, ze v osobnom zivote..
To sa vylucuje. Skus ist na lezecku stenu s niekym, komu doverujes, no musis preverit vybavenie sam.. To mozes liezt rovno sam.. To mas to iste.
KED uz dovera, tak absolutna.. alebo ziadna.
NIC medzi tym nevidim :) a neexistuje polovicna atd..

Vojtoo

Prezývka

slepa dovera , tymto si odpisal sam seba.
ak neveris svojej zene, neveris ani sebe.
viem, ze mne moja zena moze verit, lebo nie som imbecil.
a predpokladam, ze ona tiez nie je, a ked moze ona verit mne, tak aj ja jej.

proste to je vzajomne, neviem cirozumies, snazim sa vysvetlit, napriklad, ak sa pozries do zrkadla a veris sam sebe, ze sam seba nepodvedies,(i ked to znie divne, nie?) tak moze tebe verit tvoja zena.
ak je toto mozne u teba (100% dovera), tak aj tvoja zena sa moze pozriet do zrkadla a moze si povedat to iste.

a preto by som jej nikdy..

a este nieco..
vies, ona mi dala heslo na jej mail (osobny, hlavny) aj na jej facebook :D

myslis ze jej tam chodim potajomky?

ehm :D

mozem dat keylogger kamkolvek len chcem.

myslis ze na to mam?

toto by som robil, keby mam 12-13roko, vtedy by ma to bavilo..

proste potrebovala nieco z mailu/fb a zavolala a prezradila heslo.. a nic som tam nepozeral, aj ked som mohol, ale proste, bol som slepy, vybavil co bolo treba a koniec.

nemam zaludok na to sa jej tam prehrabavat. zas nie som impotent :D aby som toto mal potrebu robit.. to je extremny hnus proste.. degraduje to jej hodnotu.. zasluzi si sukromie, je to jej sku*** pravo.. takze ludi co toto robia, povazujem za absolutnu spodinu, ale nic osobne,... nic v zlom, len moj nazor..

Prezývka

Vojtoo -> poziciam papier? popripade si sadni niekde nizsie na zem aby si sa znizil na moju uroven.

Je mi smiesno z naivity niektorych ludi tu a slepej dovere. Nevidim ziaden problem v tom ak si niektore veci clovek overi.
Verit sa ma o tom niet pochyb ale pochybnosti sa maju bud potvrdzovat alebo vyvratit.

Darmo sa tu budete vyplakavat na zdravie.sk ci vas niekto podvadza a on ma toto v pc a tamten toto.

Ved si svojho partnera preverte a vyvodte dosledky ak mate pochybnosti.

Vojtoo

Prezývka
ty musis byt tiez poriadny exot :)
dik :D
pisem si dalsiu ciarku, kto je inteligenciou pod mojou urovnou :D

Prezývka

Daj jej na pc a do mobilu monitorovaci program. Budes vediet vsetko co robi na pc a co pise a ked jej to das aj do mobilu budes vediet aj vsetky smsky s kym vola a dokonca aj kde je kedze to posiela aj gps suradnice kazdu minutu.
No a z toho vyzistis ci ta podvadza alebo nie. Ak nie tak pohoda ak hej tak sa s nou rozijdes.

sususu

Multilevel netvrdim ze musia vsade spolu...koncert alebo kino je uplne ina vec...ale plesy su vacsinou o paroch pretoze sa vacsinou tancuje v pare...tak preto sa cudujem ze niekto pusti partnerku samu a cuduje sa ze sama nezostane :-O